Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44

 Dzisiaj przeczytano
 24605 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Hmm... tlen i gadzina padły jednocześnie? , homarski 8/03/05 09:51
Co to kuna, hakierzy?

Jeżeli widzisz światełko w długim
tunelu to znak, że nadjeżdża pociąg

  1. U mnie , emiter 8/03/05 09:56
    dziala calkiem normalnie :)

    //Emiter.

    1. Był moment , homarski 8/03/05 10:06
      Oba komunikatory padły niemal równocześnie. Monitor serwerów gg pokazywał wszystkie serwy na down. Nie działało też całe o2.
      Potem oba się podniosły, też niemal równocześnie.

      Pierwszy raz widziałem synchroniczny pad obu sieci ;-)

      Jeżeli widzisz światełko w długim
      tunelu to znak, że nadjeżdża pociąg

      1. Dobra, false alarm , homarski 8/03/05 10:14
        Kumple meldują, że im tlen nie upadł, więc był to problem tylko mojego lanu. W każdym razie dziwne :-/

        Jeżeli widzisz światełko w długim
        tunelu to znak, że nadjeżdża pociąg

  2. gadu tak...tlen nie... , Adamusss 8/03/05 10:06
    ..czyli norma ;p

  3. a allegro wam dziala? , PaKu 8/03/05 10:19
    bo u mnie nie :/

    bez podpisu

    1. Właśnie miałem o to pytać , slanter 8/03/05 10:28
      bo u mnie również nie działa :/ Jeśli możesz to sprawdź www.http://www.tdt.org.pl/index.php i www.mininova.org - u mnie głucho. pzdr

      owoc żywota twojego je ZUS

      1. tez nie dzialaja , PaKu 8/03/05 10:34
        :-(

        bez podpisu

        1. No proszę! , slanter 8/03/05 10:37
          Zasypało łącza i połowa netu umarła ;) pzdr

          owoc żywota twojego je ZUS

    2. dziala... , Adamusss 8/03/05 10:38
      ale juz tdt.org i mininova - niet ...

    3. działa , Morgoth 8/03/05 11:00
      sprawdź, czy działa ci np www.aukcjewp.wp.pl U mnie kiedyś allegro "padło", ale na aukcjewp i inne "nakładki" dało sie wejść.

    4. Już działa , slanter 8/03/05 11:11
      ale strasznie się ślimaczy... pzdr

      owoc żywota twojego je ZUS

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL