Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44

 Dzisiaj przeczytano
 24360 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[JOKE - BYŁO] 1 sztuka , Piet Blank 9/03/05 14:09
Ciemna noc .. ogromny zamek .. w najwyższej wieży przy zapalonych świecach trzy wampiry grają w karty. Nagle jeden z nich mówi:
- Zgłodniałem, muszę coś zjeść, zaraz wracam.
Po pół godziny wampir wraca, zakrwawione usta. Wampiry pytają:
- Co się stało ?
- Znacie tę wioskę pod lasem ?
- Tak - odpowiadają dwa pozostałe wampiry
- Wioska już nie istnieje, zabiłem wszyskich - mówi wampir
Po chwili wstaje kolejny wampir, który również zgłodniał. Wychodzi. Wraca po godzinie. Usta całe we krwi.
- Co się wydarzyło ? - pytają wampiry
- Kojarzycie to miasteczko za rzeką ?
- Tak - odpowiadają wampiry
- Tego miasta już nie ma, wszyscy zginęli.
Po jakimś czasie wstaje trzeci wampir, który również poczuł niesamowity głód. Wybiegł z wieży ...

Po 10 minutach wraca .. Twarz calutka zalana krwią, Krew aż z niego kapie ... Dwa najedzone wampiry pytają:
- Co się stało ???????

- Kurwa mać .... wyjebałem się na schodach !!!

Zosiu Kocham Cię

  1. hehehe , PaKu 9/03/05 14:12
    niezle :)))

    bez podpisu

  2. hehe , havranek 9/03/05 14:54
    mało się nie posikałem ze śmiechu :)))))

  3. Ja znam z innym zakończeniem , PKort 9/03/05 15:22
    - Co się stało?
    - Widzicie ten słup telefoniczny?
    - No, widzimy...
    - A ja nie widziałem!

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. hmm , 0r8 9/03/05 15:34
      a ja sie spodziewalem zakonczenia w stylu "goracy kubek" ;>

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL