Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 12:13
 » Wedelek 12:13
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » emigrus 12:03
 » Wedrowiec 12:01
 » Liu CAs 11:52
 » Ament 11:47
 » rooter666 11:45
 » Brauni 11:45
 » sofolok 11:34
 » Kenny 11:28
 » Artaa 11:27
 » Hitman 11:23
 » Menah 11:12
 » Katoda Lt 11:07
 » NimnuL 10:54
 » @GUTEK@ 10:53
 » leosh 10:42

 Dzisiaj przeczytano
 27819 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Intellicad: Bricscad vs Intersoft , abes99 9/03/05 22:12
Przymierzam sie do zakupu ktoregos z nich i mam dylemat. Dokladnie to interesuje mnie Bricscad V5 Classic All-in-one (ok. 1400PLN) oraz Intersoft Intellicad Premium (ok. 1000PLN). Na korzysc Brciscad'a przemawia bezplatny upgrade do wersji V6 oraz modul renderingu, ktorego nie ma Intersoft. Oba maja obsluge map bitowych. Ktos mial z nimi do czynienia i moze sie wypowiedziec, w co lepiej ulokowac pieniadze? Moze ktorys jest lepszy, ergonomiczniejszy itd? Przesiadam sie z ACAD'a 2004 (studia skonczone, trzeba sie w legal zaopatrzyc). Glownie do rysunku 2D budowlanki (architektura i konstrukcja). Finanse niewielkie, stad tylko na to moge sobie pozwolic. Ew. gdybym mial wziasc Intersoft'a to moze skusilbym sie na dodaktowe moduly: StalCAD, ZelbetCAD i biblioteki CP-Architektura - warto sie nimi zainteresowac? Odpala ew. te dodatkowe moduly z Intersoft'a na Bricscadzie? Pytan wiele, czekam na odpowiedzi ;)

Narka i pozdruffka ;)
abes99

  1. Też szukam czegoś takiego , j23 9/03/05 22:19
    dziewczyny, w dodatku najchętniej pod Linuksa. Jak jesteś z Krakowa, to w przyszły czwartek jest seminarium z prezentacjami dla budowlańców i architektów w "hotelu Sympozjum". Wybieram się tam, bo ma być prezentacja Bricscada więc będzie okazja zadawania pytań.

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

    1. hmm, do Kraka mam jakies 130km , abes99 9/03/05 22:35
      ale w sumie mam tam jedna sprawe do zalatwienia, wiec moze i bym sie pojawil. Jakies szczegoly? Moze jakies info na www?

      Narka i pozdruffka ;)
      abes99

      1. Millenium Gazeta Budowlana, , j23 10/03/05 09:43
        pchnij do nich maila lub zadzwoń (71)3475760 i poproś o maila lub fax z programem seminarium 17.III.2005 i jak Ci się spodobają tematy, to się do nich zgłoś. Do udziału wymagana jest u nich bezpłatna rejestracja. Nie wiem czy "systemy świetlików i fasad z tworzyw sztucznych" czy "sufity akustyczne" itp. Cię interesują, ale około południa prezentację ma mieć też BrisCad Architecturals.

        Dumny nosiciel moherowego beretu!
        Me gustan tomar mis copas
        Żubrówka es lo mejor!

  2. najlepszy , Jaskier 9/03/05 22:23
    AutoCad. Sam tego nie doświadczyłem, ale mój tata ma biuro projektowe, no i chcieli zaoczędzić, kupili dwa Intelicady. Przestali ich używać jakiś miesiąc później, a teraz udało im się kupić AutoCada w promocji i nie wyszło to tak dużo drożej.

    1. mozesz zdradzic co to za oferta? , abes99 9/03/05 22:44
      W sumie AutoCAD LT 2005 czy 2004 by mi sie najbardziej usmiechal, ale z tego co widzialem, to cena dochodzi do 4000PLN :( A chcialbym zakupic dwie licencje (zona po architekturze, ja po budownictwie)...

      Narka i pozdruffka ;)
      abes99

      1. dowiem się , Jaskier 9/03/05 23:37
        i dam znać na priva. Wydaje mi się, że cena była dużo niższa niż te 4000 zł.

        1. udalo sie cos dowiedziec?? , abes99 14/03/05 02:47
          123

          Narka i pozdruffka ;)
          abes99

    2. zwłaszcza LT , Dabrow 10/03/05 13:33
      bryndza totalna... sorki ale mamy w biurze kilka LTeków i w sumie dla szefów do przeglądania plików itp OK ale pracować na tym to porażka na dłuższą metę... Jednak pełny CAD to jest podstawa. Szkoda że za tyle kasy...

      !!!!!TO JEST SPARTA!!!
      !Tu się nic nie zmienia!
      ------dabrow.com------

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL