Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 12:13
 » Wedelek 12:13
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » emigrus 12:03
 » Wedrowiec 12:01
 » Liu CAs 11:52
 » Ament 11:47
 » rooter666 11:45
 » Brauni 11:45
 » sofolok 11:34
 » Kenny 11:28
 » Artaa 11:27
 » Hitman 11:23
 » Menah 11:12
 » Katoda Lt 11:07
 » NimnuL 10:54
 » @GUTEK@ 10:53
 » leosh 10:42

 Dzisiaj przeczytano
 27826 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Rozjaśnianie filmow na ATI 9100 , Super_Ghost 9/03/05 22:23
Poprzednia karta jaką miałem to był GF 256DDR Annihilator PRO i tam bez problemu mogłem zwiększyc jasnośc dla video.
zmieniłem kartę.. i w tej... suwaki zmian dla video są niedostepne. jak mam to zmienic?? moze jest jakiś inny program, ktory moglby zmienic jasnosc w filmach??

  1. stery , ThY 9/03/05 22:49
    zapodaj inne, tak mysle

    omegi, najnowsze, polecam

  2. bd. program to , KruK 10/03/05 11:03
    mv2player http://mv2.czweb.org/ ma cala mase opcji - o ile dobrze pamietam opcje dostepne pod skrotem klawiszowy "P"

    Pozdr. KruK

  3. Suwaki są dostępne w trybie nakładki.... , petropanko 10/03/05 11:21
    Ja używałem ich tak, że włączałem program do oglądania filmów (Koala 2,5), klikałem obok na pulpicie Windy -> właściwości ekranu.... nakładka i już suwaki były aktywne. Stery to jakieś Omegi sprzed 1/2 roku.

    -petropanko-

  4. zainstalowalem Omege.. , Super_Ghost 11/03/05 14:46
    i nie ma tam żadnych opcji do zmiany czegokolwiek.. :/ a ten MultiRes jest poprostu śmieszny.. :|

  5. dobra... , Super_Ghost 11/03/05 14:57
    za pierwszym razem coś mi sie zle zainstalowalo.
    i teraz mam różne opcje.. z tym że nadal nie moge zmieniać ustawieć w ''nakłądka'' oraz w Omedze nie ma opcji AntyAliasingu czy Anizotropowego Filtrowania... co było w Catalist.... wypróbuje jeszcze ten program co polecił KruK...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL