Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 12:13
 » Wedelek 12:13
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » emigrus 12:03
 » Wedrowiec 12:01
 » Liu CAs 11:52
 » Ament 11:47
 » rooter666 11:45
 » Brauni 11:45
 » sofolok 11:34
 » Kenny 11:28
 » Artaa 11:27
 » Hitman 11:23
 » Menah 11:12
 » Katoda Lt 11:07
 » NimnuL 10:54
 » @GUTEK@ 10:53
 » leosh 10:42

 Dzisiaj przeczytano
 27789 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

belinea 101920 ( i nie tylko) dvi i dsub naraz , M1ni$ter 9/03/05 23:08
ma pytanie , w sumie tyczy sie posiadanego przezemnie monitora ale ogolnie tez i innych lcd z dwoma wejsciami , co sie stanie jak podlacze pod monitor dwa sygnaly video jeden pod dvi ( teraz tak jest) a drugi pod dsub? wiem ze teoretycznie monitor nie ma opcji przelaczania sie miedzy syganalami , przynajmniej nigdzie o czyms takim nie pisza, jest mi taka opcja chwilowo potrzebna i zanim podlacze nie chce ryzykowac ze cos sie stanie z monitem , jesli ktos wie czy mozna taki manewr zastosowac to slucham ;)

"Umiesz liczyć? ... licz na siebie!"

  1. nie ma opcji przelaczania?? :o , abes99 9/03/05 23:15
    mamy Belinee 101751 z dwoma wejsciama. Pod DVI na stale podpiety komp, a pod sdub podpinam rozne kompy, ktore akurat zdarza mi sie serwisowac. Na panelu mam przycisk SOURCE ktorym wybieram sobie, z ktorego wyjscia chce korzystac i moge sie "przelaczac" nawet majac podpiete dwa pracujace kompy...

    Narka i pozdruffka ;)
    abes99

  2. WOW DZIEKI , M1ni$ter 9/03/05 23:17
    wlsnie o to mi chodzilo, ja wlasnie nigdzie nie doczytalem ze mozna tatkie cos robic, zaraz zatem bede testowal, i dam znac ;)
    wielkie dzieki za szybka info

    "Umiesz liczyć? ... licz na siebie!"

    1. oki działa , M1ni$ter 9/03/05 23:25
      3znaki

      "Umiesz liczyć? ... licz na siebie!"

      1. spox ;) , abes99 9/03/05 23:34
        123

        Narka i pozdruffka ;)
        abes99

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL