Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 13:23
 » JE Jacaw 13:19
 » Nepomucen 13:18
 » Sebek 13:17
 » Guli 13:17
 » emigrus 13:12
 » Soulburne 13:09
 » Zbyl 13:05
 » leosh 13:03
 » dulik 13:02
 » Holyboy 13:02
 » elliot_pl 12:56
 » sigi 12:36
 » Wedelek 12:24
 » Venom79 12:22
 » KHot 12:13
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » Wedrowiec 12:01

 Dzisiaj przeczytano
 31126 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

co jeszcze poza ad avare i spy bot do #$%#^$*%# zmienionej strony startowej?? , piteerek 10/03/05 15:57
jeszcze jakis inny soft ktos moze polecic - wypieprzylem juz wszystko co sie da za pomoca tych 2 programow i sprawdzilem nortonem i dalej pod IE mam %#$%^$ ajkis shit... odziwo po MyIE nie... pomocy...

  1. Zobacz na , Mms 10/03/05 15:58
    http://twojepc.pl/...hiwum.php?r=2005&id=88344 .

    Pozdrawiam

    1. to ja przy okazji , Tummi 10/03/05 16:11
      podziekuje serdecznie koledze za tamtego posta - zawsze go wlaczam jak jestem u klientow i widze scierwo w IE - sam nigdy nie pamietam jak te progzy sie nazywaja - nie uzywam :D

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. Nie ma za co. , Mms 10/03/05 22:33
        A ja dziekuje za fajny interes. :) Tylko bez skojarzen. ;)

        Pozdrawiam

        1. nieeeee nooooo , Tummi 10/03/05 22:53
          pojechales :DDDDDD

          T.

          www.skocz.pl/uptime :D

  2. hmmm , Okota 10/03/05 15:58
    www.opera.com

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  3. taaaaaaaa , piteerek 10/03/05 16:08
    HijackThis to switny soft - wycial wszystko co trzeba - polecam :)

    1. Ale HijackThis nie jest dla debili... , pachura 10/03/05 16:46
      ...on listuje WSZYSTKIE wpisy do autostartu, menu kontekstowego MSIE i tak dalej - a zwykle 75% z nich to rzeczy nieszkodliwe, typu Google Toolbar, kontrolka ActiveX MKS Vira, drivery uruchamiające się przy starcie systemu wpisane w rejestrze i tak dalej. Kliknięcie "usuń wszystko" ma sens przy AdAware, Spybocie i CWShredderze, natomiast w HiJackThis trzeba wiedzieć co i jak.

  4. Polecam jeszcze scan PestPatrolem : , Muchomor 10/03/05 19:48
    http://store.ca.com/...afer/site/ab/promo53025.htm
    No i mimo wszystko polecam: MSAntispyware - ten program napisał GiantSoftware, a MS go wykupił. Ms go nie tworzył i jest to naprawdę niezły soft. Niektórzy tu na niego marudzą choc go nie używali.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL