Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 13:23
 » JE Jacaw 13:19
 » Nepomucen 13:18
 » Sebek 13:17
 » Guli 13:17
 » emigrus 13:12
 » Soulburne 13:09
 » Zbyl 13:05
 » leosh 13:03
 » dulik 13:02
 » Holyboy 13:02
 » elliot_pl 12:56
 » sigi 12:36
 » Wedelek 12:24
 » Venom79 12:22
 » KHot 12:13
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » Wedrowiec 12:01

 Dzisiaj przeczytano
 30926 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dwie partycje dwa windowsy - problem z wyborem , Koy 10/03/05 22:55
A wiec zrobilem sobie 2 partycje. Na jedna zainstalowalem win 98 potem z win 98 wystartowalem xp i zainstalowalem go jako drugi system na drugiej partycji. Na poczatku startu komutera mielm menu w ktorym sobie wybieralem jaki system ma startowac. To menu najprawdopodobniej Xp stworzyl, no i wszytsko bylo OK. Az sformatowalem xp i zalozylem nowa instalacje - najparwdopodobneiej (lecz niewiem na 100%)wtedy cos mi sie porobilo z 98 jak wybiore go to nie wystartuje tylko pisze - nieprawidlowy dysk. A wiem ze na tej partycji nic nie zmienialem ani usuwalem i wszystko jest tak jak bylo. Wiec pewnie ten plik poczatkowy co w nim wybieram systemy sie jakos zamienil na xp i teraz poprostu sciezki nie odnajduje. Wie ktos moze gdzie to jest pod xp zeby tam zobaczyc co i jak ??? I cos mi sie tez przypomina ze tam mozna ustawic czas jaki mam na wybor systemu

Koy

  1. No jest to... , JE Jacaw 11/03/05 01:20
    ...plik boot.ini, a można do tego też wejść jakoś przez Mój komputer -> właściwości.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    1. o to ten plik w calosci , Koy 11/03/05 08:19
      [boot loader]
      timeout=4
      default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS
      [operating systems]
      multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /fastdetect /NoExecute=OptIn
      C:\="Microsoft Windows"


      kto mi go pzrerobi zeby mi sie win 98 dobze wlaczal??? Na dysku c: jest xp a na dysku D win 98 w katalogu windows

      Koy

      1. Hmm... , JE Jacaw 12/03/05 10:54
        ...wpisy w tym pliku chyba są poprawne (ale głowy za to nie dam), więc może problem tkwi w czymś innym, ale nie mam pojęcia w czym. :-(

        Socjalizm to ustrój, który
        bohatersko walczy z problemami
        nieznanymi w innych ustrojach

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL