Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 14:58
 » Pietka 14:51
 » KHot 14:47
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » dugi 14:18
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » ili@s 14:07
 » dulik 13:59
 » Dexter 13:59
 » AdiQ 13:51
 » wukillah 13:47
 » Robek 13:45
 » marek_m 13:44

 Dzisiaj przeczytano
 32895 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] szukam jakiejś gry online rpg "przeglądarkowej" , BrUcE_609 11/03/05 13:42
chodzi o to, żebyśmy mogli sobie na wydziale pograć w jakiegoś przyjemnego rpg online, najlepiej w przeglądarce, aby jedyne co było potrzebne to na dowolnym kompie mieć net. Dla znawców, to może być coś w stylu red dragon "element z labiryntem". Jakieś questy, potforki - taka co można wejść na 10 minut i koniec. No może być też jakaś z instalką niewielką, żeby szybko wchodziła - liczy się czas ;p Wiecie jak to jest na laborkach w pracowni komputerowej ;p
Licze na jak najwięcej pomysłów, jakie kolwiek - a ja już sobie wybiore!

POZDRO!!

Jutro być troche lepszym niż dziś i
dużo lepszym niż wczoraj...

  1. Gild Wars , !max! 11/03/05 14:07
    http://82.160.76.130/~thoran/gildwars/index.php

    |Barton 2500@3200+ Epox 8RDA3G|
    |WD 120 Gb 8 Mb 9600PRO|

    1. Zróbcie mi radoche i zarejestrujcie sie tu :] , trol 11/03/05 14:55
      http://82.160.76.130/...dwars/register.php?ref=442

      1. Wlasnie Ci zrobilem przyjemnosc. ;) , Mms 11/03/05 16:39
        Bez skojarzen. :)

        Pozdrawiam

      2. Dlugo sie czeka na mejla? , Mms 11/03/05 16:44
        Mam na Tlenie, filtr antyspamowy wylaczony.

        Pozdrawiam

        1. Juz mam. , Mms 11/03/05 17:13
          Cos niecierpliwy jestem.

          Pozdrawiam

      3. Ale lipa. , Mms 11/03/05 17:15
        "Przykro mi, ale ze względu na duże obciążenie serwera w grze może przebywać maksymalnie 26 graczy. Proszę spróbuj później"

        Pozdrawiam

        1. No to jest jedyna lipa. ALe ja jakos zadko mam z tym kłopot. poprostu jak sie nie da , trol 11/03/05 17:40
          to próbuje jeszcze raz i do 10 razy wchodze albo odczekuje pare minut.
          Ogólnie nie sprawia mi to problemu.

  2. Wander !!!!! , ***dOUbLeDeCKeR*** 11/03/05 16:16
    www.wanderpg.prv.pl

    1. jaką postacią grasz w tej grze?? , pirat 11/03/05 21:32
      123

      odczepta się od mojego podpisu ;)

      1. Ahmed i ptysio , ***dOUbLeDeCKeR*** 18/03/05 13:02
        pierwszy to człowiek drugi krasnolud

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL