Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Pietka 14:51
 » KHot 14:47
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » dugi 14:18
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » ili@s 14:07
 » dulik 13:59
 » Dexter 13:59
 » AdiQ 13:51
 » wukillah 13:47
 » Robek 13:45
 » marek_m 13:44
 » jablo 13:42

 Dzisiaj przeczytano
 32876 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

wypalanie pliku *.BIN , lathander 11/03/05 15:15
czym moge wypalic lub zamienic na iso plik bin? niestety nie mam do niego pliku cue, jest sam bin.

Greetings from Earth

  1. cue maker , martinezz 11/03/05 15:20
    zrobi Ci cue do bina i spokojnie wypalasz czym chcesz
    wysle Ci go na maila z profilu

    vaio fz11l

  2. wielkie dzieki , lathander 11/03/05 15:22
    jestem wdzieczny :) mail jest prawdlowy, a jak by byly jakies problemy to na

    Greetings from Earth

  3. nie pomoglo :/ , lathander 11/03/05 15:28
    zrobilem plik cue ale dalej nie moge ruszyc tego pliku, ani ultrasio ani nic innego go nie widzi. pokazuje sie komunikat ze nzly plik obrazu

    Greetings from Earth

    1. bo moze zly? , capri 11/03/05 15:46
      zamontuj w daemon tool i zobacz, choc po mojemu to nada sie do kosza tylko (no, chyba ze ktoa dla zmylki zmienil rozszerzenie)

      Quidquid latine dictum sit,
      altum videtur

  4. montowalem w deamonie , lathander 11/03/05 15:51
    i dochodzi tylko do tego ze system sie wiesza razem z deamonem i dupa. ale pomysl rozszerzen jest dobry...

    Greetings from Earth

    1. po prostu sprawdź zawartość czy sensowna jest... , McKania 11/03/05 16:02
      a jeśli płyta była bez zabezpieczeń to wyextraktuj zawartość pliku i wtedy nagraj na płytę

      można to zrobić pluginem do total commandera - wyszukaj w google'u stronkę z pluginami do totcmd i na takowej na pewno znajdziesz rzeczony plugin

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

  5. eee , WooKy 11/03/05 16:12
    Wypal sobie cdrwinem i po problemie :)

    bitnoi.se

    1. ale skoro daemon nie chce montować to chyba jednak coś jest nie tak.... , McKania 11/03/05 16:47
      jw.

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

  6. Co do zmiany BIN na ISO, , Mms 11/03/05 16:13
    to UltraISO.

    www.ezbsystems.com/ultraiso

    Pozdrawiam

  7. ja to zrobiłem okrężną drogą , Godmaker 12/03/05 18:01
    mając clonecd z wirtualnym CD podpiąłem bina do virt.CD i clonem zrobiłem kopie płyty :-)

    ...:::| Think for yourself |:::...
    ...:::| Question authority |:::...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL