Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » maddog 16:26
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53
 » Fl@sh 15:49
 » ili@s 15:41
 » soyo 15:36
 » dugi 15:30
 » Promilus 15:30
 » marek_m 15:05
 » JE Jacaw 15:04
 » rooter666 15:03

 Dzisiaj przeczytano
 35422 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jaki zasilacz? , Banan 12/03/05 10:57
poradzcie, bo to sfajczyl mi sie FSP300-60PNA(PF) i siedze teraz na jakims zwyklym noname (tragedia- szumi, wieje, goracy)
szukam czegos w okolicy 100zl, oto kilka typow, ktore moge miec w tej cenie:
CHIEFTEC GPS-300AB-100L
CHIEFTEC 1136H 360W ATX
Chieftec GPS-350BB-101L
COLORSit 400U ATX 450W P4 GOLD DOUBLE FAN BOX
Q-TEC DUAL FAN 400W GOLD
Platin Power 420W Low Noise 19 dB
Huntkey HK300-XP

i jeszcze jedna sprawa: aktywne PFC, czy to takie wazne?

  1. ja bym wybrał , m_aczo 12/03/05 12:00
    Q-TEC'a -inne to takie pospolite:D

    1. :-) , bagi_glogow 12/03/05 23:11
      mam obecnie Q-TECKA tylko ze 550wat narazie dziala strasznie glosny w porownaniu do chifteca i codegena ktorego kiedys mialem ;-)- työlko ze tak naprawde to on ma cos kolo 400 wiec ten wymieniony przez kolege bedzie mial ze 300 ;-)
      a co do chifteca to hmm sam nie wiem. mialem 420wat i padl po poltora roku ;-) dobrze ze zabral ze soba tylko stacje dyskietek i plyte glowna ;-) reszte nie wiem narazie dziala. do tego problemy z gwarancja no ale to nie na temat. ;-)
      pozdrawiam

  2. Gdyby Ci sie wczesniej zjaral Fortron, , Mms 12/03/05 13:06
    to mialem do sprzedania CHIEFTEC GPS-300AB-100L, nowy, nieuzywany, wyjety prosto z obudowy Chiefteca. Poszedl za 75zl. Nie wiem jakiego masz kompa, ale z tych co wymieniles kupilbym CHIEFTEC 1136H 360W ATX.

    Pozdrawiam

  3. fsp 300w 60PNA , ThY 12/03/05 15:17
    to ta wersja z wentyluchem 12x12? o ile mnie pamiec nie myli kumplowi sie taki sam zjaral, eh ciekawostka? czyzby siakies gorsze od gtp i bt?

    pozdro

    1. tak , Banan 12/03/05 16:00
      wiatrak 12cm

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL