Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » cVas 23:41
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25

 Dzisiaj przeczytano
 708 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

[Dzis pytanie dzi¶ odpowiedĽ]Dlaczego nagr. LiteOna SOHW1673S s± tansze niż SOHW1653S ???? , Doczu 15/03/05 15:31
Różnic poza szybszym nagrywaniem DVDRW przez SOHW1673S nie dostrzegłem. No ale nie poróiwnywałem aż tak szczegółówo.
Roznica w ProLine to 20 PLN.
Może kto¶ wie o czym¶ o czym ja nie wiem.

  1. Bo 1653S to stary model , PKort 15/03/05 15:42
    któy już jest wycofywany. A ci, którzy kupili na zapas więcej po starej cenie próbuj± jeszcze sprzedać po tej starej cenie. Tymczasem 1673S zd±żyło już wej¶ć i stanieć.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. Czyli rozumiem... , Doczu 15/03/05 15:52
      ... nie ma żadnych "ukrytych" kruczków ?

  2. W komputroniku jest na odwrot. , Mms 15/03/05 15:44
    Tylko, ze roznica to tylko 7zl.

    1653S - http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15013
    1673S - http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16087

    Pozdrawiam

  3. wałek jak nic , RoBakk 15/03/05 16:57
    :>
    w proline
    seagate 160GB ide jest droższy niż odpowiednik na sata ncq
    same wałki... ostatnio
    :>

    Najlepszym sposobem zamawiania
    piwa jest powiedzenie: Ubik

    1. nie walki , maciell 15/03/05 17:31
      tylko jest ciezko na rynku wiem bo mam kilka telefonow dziennie od hurtowni czy czegos nie potrzebuje, a oni do takich malych zuczkow jak ja dzwonia tylko wtedy jak jest naprawde ciezko.. Jezeli jakis towar lezy na skladzie to pchasz po najnizszych cenach jakich mozesz. Wszedl nowy model a oni zostali z starymi to co maja zrobic ??

      Historia jest wypisana na piaskach
      Arrakis...

  4. Dobra już niewazne bo i tak kupiłem NECa :-) , Doczu 15/03/05 19:01
    Sam nie wiem czemu, ale duzo ludzi zachwalało - no to sie skusiłem :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL