Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:51
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 10859 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[TOT] kupie szkielet człowieka :) mam kilka pytań... , BrUcE_609 16/03/05 19:18
sprawa wyglada tak:
szukam szkieletu człowieka tak jak w temacie. Naturalnej wielkości (ewentualnei troche mniejszy) Niestety jedyne co znalazłem to oferty profesjonalnych sklepów za 1200zł :/ Czy jest możliwość dostania go taniej (jak wogóle wygląają ceny takich modeli?)? Jeśli już są tansze, to gdzie? Moze ktoś z akademii medycznej tu jest i chce się pozbyć ;p ??

POZDR.

Jutro być troche lepszym niż dziś i
dużo lepszym niż wczoraj...

  1. jest , ale... , obiwan 16/03/05 19:25
    pozbyl sie juz dawno (mialem tylko czache :-). Pozdro.

    ...and justice for all

  2. do swojego jestem jeszcze zbyt przywiązany... , Morgoth 16/03/05 19:26
    ... ścięgnami itp. :)
    Sugeruję wyzytę na starym, zapomnianym cmentarzu ;)

    1. zabiles mnie w tym momencie , KoDa 16/03/05 19:30
      :D:D:D

      http://kordian.it

      1. No to już mamy szkielet. , McSet 16/03/05 19:35
        Jeno mięso obedrzeć.

        --
        what's goin' on fails to concern me

        1. wystarczy wygotować ;) , irbar 17/03/05 07:42
          . . .

          [Admin: Skasowano]

    2. to chyba tylko wtedy jak , Kenny 16/03/05 19:34
      ma zacięcie do puzzli ;)

      .:Pozdrowienia:.

  3. rotfl :) , BrUcE_609 16/03/05 19:35
    ale nie róbcie sobie jajów :) pytam poważnie :)

    pozdr.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

  4. mysle ze , kubazzz 16/03/05 19:36
    w nowej hucie jest sporo ludzi ktorzy podejma sie tego zadania za polowe ceny:) tylko trzeba uwazac, zebys wlasnego szkieletu nie dostal:)

    SM-S908

  5. hmm ;) , KwiateK 16/03/05 19:56
    ja jestem ogolnie bardzo chudy. mozemy sie dogadac co do stawki godzinowej ;)

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

  6. pospiesz sie , Banan 16/03/05 19:59
    masz cos kolo godzinki :)
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=44691605
    ale chyba troche za maly?

    1. dzieki , BrUcE_609 16/03/05 20:08
      ale faktycznie troche mały - już obserwowałem tę aukcję. Dzieki za chęci :)
      pozdr

      Jutro być troche lepszym niż dziś i
      dużo lepszym niż wczoraj...

  7. mam zapasową czaszke :) , marcino 16/03/05 20:42
    j.w. i nic wiecej

    pozdrawiam

  8. jak sie pospieszysz to kupisz , Hummer 16/03/05 20:58
    http://cgi.ebay.de/...amp;item=3879777123&rd=1 tego sympatycznego goscia. 1,75cm wzrostu

    1. A jak sie nie pospieszysz to , Hummer 16/03/05 21:00
      http://search.ebay.de/...ooZ1QQfsopZ1QQsacatZ11815

      1. uppssss , Hummer 16/03/05 21:01
        wiem, wiem, rozciagnalem boarda, zapomnialem o skracaczu linkow ;(

  9. Dzisiaj widziałem w kiosku pierwszą część zestawu do samodzielnego montażu , zartie 17/03/05 17:26
    wzrost 110 cm, tylko nie wiadomo ile będzie części i ile w sumie będą kosztować. Wydaje to De Agostini, ale na stronie nic o tej serii jeszcze nie ma.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. Kostek Madrala. :) , Mms 17/03/05 21:16
      www.tajemnice.pl

      Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL