 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 20978 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
512! , Willis 18/03/05 10:41 512 petaflopów - już niedługo//optyka(fotons are better)- 37 niesiecy i nie umie pisac tematu !!! , Franz 18/03/05 10:43
a dwa ze nie ten dzial po trzecie linka bys dal .Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
Niedługo nas z ujni europejskiej
wyrzucą. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|