Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47

 Dzisiaj przeczytano
 21279 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[TheBat] blad serwera przy wysylce zalacznikow: "-r mail, end with ","..." , DmK 18/03/05 12:57
"...on a linie by itself". Blad ten wyskakuje tylko przy wysylaniu zalacznikow, a najlepsze ze wszytkie te wiadomosci pomimo tego bledu dochodza do adresata (ostatnio wyslalem do firmy 10 paro megowych tych samych wiadomosci, bo myslalem ze zadna nie doszla). Ktos wie moze czym ten blad jest spowodowany???

  1. sprobuj , dugi 18/03/05 13:17
    wyrzucic wtyczke antywirusowa.

    Wszyscy sie cieszą że Adolf nie
    żyje, hula, hula, hula, hula hop!

    1. czyli avast cos blokuje , DmK 18/03/05 14:06
      jak go wylaczylem to przestal sie ten komunikat pojawiac. Kiedys jak uzywalem outlook e pojawial sie jakis blad z odpowiedzia skrzynki wiec pewnie wynikalo to z tego samego powodu. Dzieki za rade

      1. Zaktualizuj wtyczkę antywirusową... , Kenjiro 18/03/05 20:13
        w TB i wyłącz filtrowanie poczty w samym Avaście, bo coś ten przeźroczysty filtr dziwnie działa...

        pozdrówka
        Kenjiro

        1. ale w tb nie mam zadnej wtyczki antywirusowej , DmK 18/03/05 20:54
          wlasnie sprawdzam wylaczenie ochrony dla poczty, ale nic sie nie zmienia....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL