Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » cVas 09:02
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » rooter666 07:57

 Dzisiaj przeczytano
 29909 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zakup maszynki do golenia... , garnek 19/03/05 14:45
Tyle, ze w gruncie rzeczy zawsze zostawiam kilkumilimetrowy zarost. zastanawiam sie w ogóle czy maszynki do golenia pozwalają na takie golenie kilkumilimetrowe ?? Chcialbym zeby byla: w miare dobrej jakośći, cicha, bezprzewodowa.
Co byście polecili?

  1. Braun , Auror 19/03/05 14:48
    było o tym wiele razy już na boardzie. poszukaj w archiwum...
    chociaż w sumie te maszynki z regóły nie mają opcji zostawiania kilkumilimetrowego zarostu ... chyba że będziesz korzystał tylko z "trimmera" - tych ostrzy do obcinania "pekaesów" chyba ;-) ale to też paru milimetrów nie zostawi ....
    czym się wcześniej goliłeś że zostawało pare milimetrów? nożyczkami?

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  2. Mieczak... , Ament 19/03/05 15:09
    Only krem Wars, brzytwa, pedzel z borsuczym wlosiem a na koniec kilka kropli spirytu;-P

    Zreszta bylo juz 100tki razy.

    I
    -AMENT-
    I

    1. Nie spirytus tylko woda Brutal :) , PePe78 19/03/05 18:28
      123

      Z grodu Kraka

  3. bylo, badalem temat dokladnie, , Tummi 19/03/05 17:38
    poszukaj w archiwum - nawet linki do testow dalem!!!!!!!!!!!!!!
    philishave 8850.

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. dosyc droga... , garnek 19/03/05 17:51
      mozna nią golic tak zeby zostawiala zarost?

      1. droga to jest 8890 , Tummi 19/03/05 18:03
        zadna nie mozna 'golic zeby zostawic zarost' - to nie jest golenie :D

        Poszukaj sobie maszynki do strzyzenia :D Tez philishave'a :D

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL