Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » cVas 09:02
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » rooter666 07:57

 Dzisiaj przeczytano
 29967 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Krótkie pyt. - szybka odp. [minimum do filmów] , virago77 19/03/05 15:45
Mam cel433 z wbudowaną grafiką na płycie z Sis620
a do dyspozycji tylko sloty PCI.

Pytanie: czy po dołożeniu karty graficznej (jakiej ?)
będą sensownie chodziły filmy. ??

Może np. jakaś Voodoo3000 PCI czy coś takiego?

ja chyba jakiś lamer jestem ?!? ...

  1. No a teraz nie chodza? , Ament 19/03/05 15:46
    Mialem kiedy Celka 400@600 i chodzily... To juz trzeba 3GHz zeby odpalic DivXa?

    I
    -AMENT-
    I

    1. Mi chodziły spoko na... , JE Jacaw 19/03/05 15:55
      ...celku 366 i TNT2M64.

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

  2. ten Ci calkowicie wystarszy , smichal 19/03/05 16:07
    tylko fddshow zainstaluj a voodoo nic Ci nie pomoze bo to jest tylko akcelerator 3D

    1. tu się pan mylisz panie kolego, v3 to 'karta co się zowie', 2d też generuje i to całkiem , McKania 19/03/05 16:30
      ładne

      a do autora posta: jeśli da się wyłączyć zintegrowaną kartę w biosie [a pewnie się da] to na voodoo będzie ładnie wszystko śmigać

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

      1. a faktycznie, nie doczytalem, , smichal 19/03/05 17:07
        ze to voodoo 3 mialem na mysli stare voodoo 1 i 2

  3. jesli ktos pisze, , Tummi 19/03/05 17:30
    ze na tym pojdzie, to nie mial do czynienia ze starszymi kartami zintegrowanymi. Brak overlaya i nawet 1GHz ledwo pomaga :|
    Tnt2 robili na pci? A moze tnt1? Ten vudziak tez ok, ale ze sterami pod XP chyba nieciekawie?

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. są fabrycznie w XP'ku , JasioWP 19/03/05 18:18
      sam testowałem Celka 300 @ Voodoo 3 2000 AGP @ DivX

      było nieźle, troszkę się przycinały ale to kwestja proca [one się kręciły bez problemu na 450 ;)]

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL