Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 43993 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy zalogujecie sie na Allegro?? , Koy 21/03/05 10:37
mi po wpisaniu loginu i hasla wyskakjuje pusta strona i na tym koniec:(

Koy

  1. &*^*&%*&^ ALLLEGRO !! , Carmamir 21/03/05 10:40
    kończy mi się właśnie aukcja a cena jest bardzo niska ! Allegro w tej chwili nie działa GRRRRRRRRRRRRRRRR !! Ciekawe kto mi dopłaci różnice w cenie wylicytowanej GRRRRRRRRRRRR **(&^(*& ALLEGRO

    No to się wkopałem...

    1. Trzeba było ustawić cenę minimalną , DJopek 21/03/05 11:15
      A nie teraz jakieś fochy strzelać...

      1. cena minimalna nie potrzebna była , Carmamir 21/03/05 11:19
        a skoro płace tyle kasy Allegro wymagam tego by aukcja była dostępna dla kupujących w ostatnim dniu chociażby !
        Więc to nie żadne fochy, pierwsze pomyśl co to znaczy wyraz stroić fochy a potem go używaj.

        No to się wkopałem...

        1. moze byc tak ze wszystkie aukcje zostana przedluzone , Piapia 21/03/05 11:29
          o jeden dzien, wiec narazie nie masz co sie martwić.

          pozdrawiam

          "Człowiek się starzeje bo się
          nie bawi" B&W
          gg40609

          1. niestety aukcje zakończyłem i wystawiłem ponownie , Carmamir 21/03/05 11:32
            gdyż aukcja kończyła się ok. 10min. temu.
            Nie mam zamiaru ryzykować, aukcja by się skończyła a Allegro by nic raczej nie przedłużyło zakończonej aukcji.

            No to się wkopałem...

            1. niedawno tak bylo , kubazzz 21/03/05 12:12
              ze robili jakies techniczne sprawy z serwerami i wszystkie aukcje przedluzyli o 1 dzien. Nawet skorzystalem na tym bo moja aukcja trwala zamiast 7 to 8 dni:)

              SM-S908

  2. wsio dziala... , SpiderMAN 21/03/05 10:41
    j.w.

    Yeah, it's me...

  3. hehe u mnie tez biala stronka , _oLo_1984 21/03/05 10:45
    ...

    awake

  4. mają kłopoty... , DYD-Admin 21/03/05 10:47
    ...techniczne...

    -- DYD

    1. mam nadzieje że aukcje będą przedłużony o czas problemów techn... , Carmamir 21/03/05 10:50
      w każdym razie wszystkie aukcje kończące się w większości nie będą wiążące...

      No to się wkopałem...

  5. wystarczy odswierzyc strone po zalogowaniu i wchodzi , lathander 21/03/05 11:03
    j.w

    Greetings from Earth

    1. ale chyba już nic nie zalicytujesz prawda , Carmamir 21/03/05 11:10
      bez działającej listy aukcji...

      No to się wkopałem...

  6. u mnie , soczek3000 21/03/05 13:05
    dziala

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL