Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:32
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 55041 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Lepiej kupić IrDA na USB czy do pł. głównej? , Rod 21/03/05 19:59
Są jakieś istotne różnice?

  1. z doswiadczenia , Chucky 21/03/05 20:14
    radzilbym kupic do plyty glownej, bezproblemowe dzialanie
    a na USB totalna loteria + klopoty z instalacja(niby irda jest ale z laczeniem sie z telefonami totalna klapa)
    ale to tylko moje doswiadczenie...

    Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
    3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

    1. a ja mam inne zdanie , kobjac 21/03/05 20:17
      owszem jest to trudne do skonfigurowania ale jak poczyta się doświadczenia innych to można tego się nauczyć. fakt że początki były okropne, godziny przd kompem ale teraz nie ma telefonu którego mi irda na USB nie widzi.

  2. wygodniej na USB , kobjac 21/03/05 20:15
    Miałem kiedys taką do płyty i chyba przez to że cały czas była włączona to po 6 miesiącach padła. Teraz mam taką na USB i chula bez problemu a kiedy chcesz to ją uruchamiasz. Ze strony technicznej nic nie wiem czy są jakieś różnice, ale dla wygody lepsza na USB.

  3. dzięki , Rod 21/03/05 20:36
    za pomoc, chyba wybiore usb ze wzg. na ilość kabli, z pł. głównej bedzie wisieć cały czas, a do usb podłączyć użyc i do szuflady

  4. ............ , MJK 21/03/05 20:53
    a ja sobie zrobiłem sam(2 rezystory,2kondensatory i "nadajnik-odbiornik) - koszty to 12zł podłanczane pod płyte i działa tak już roczek. Idealnie współpracuje z moim M320

    1. ale jak plyta nie ma wtyczki na irda to kiepa , Yorg 21/03/05 20:57
      osobiscie wole na USB - mniej klopotu

      Dodam jeszcze ze swoja IRDE na USB kupilem za 3 funty = 18 zeta mniej wiecej

      GG: 1706185
      lub komórka :)

      1. gdzie ? , atay 22/03/05 08:24
        12345

        _- Atay -_

        1. www.ebay.co.uk , Yorg 22/03/05 11:52
          www.ebay.co.uk

          normalnie sa drozsze, ale koles umiescil to w jakiejs dziwnej kategorii :)

          GG: 1706185
          lub komórka :)

  5. Jak masz złącze na płycie to bierz taką wersję. , Fizban 21/03/05 22:07
    Różnic żadnych w pracy nie ma a zostaje ci jedno USB wolne...

  6. tak jak @MJK , Willy Coyote 22/03/05 10:04
    zrobiłem sam, do płyty jest git! koszt ok. 12pln

    Abit Kt7A; Athlon 1700 XP;
    GF4 Ti4200 128 RAM; 384 RAM;
    Seagate IV 40 GB; LG 915 FT+

  7. do płyty , Cavva 22/03/05 11:32
    jest jeden myk, jak możesz to kup wersję ze śledziem.
    Mi działa bez problemu, tylko musiałem jednego śledzia wyjąć
    żeby kabelek puścić. Ja na allegro kupiłem za 10 PLN.
    Włączyłem w biosie i tak działa już pół roku jak nie lepiej.
    Zero konfiguracji. Bajka.

    Trzeba wierzyć w cuda żeby być
    realistą...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL