Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 20:17
 » mnih 20:17
 » P@blo 20:14
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11

 Dzisiaj przeczytano
 61856 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakie sterowniki do SB Live ? , carlosA 23/03/05 16:08
model: ct 4670
zastosowanie: guitar rig (szczególny nacisk na szybkość dsp, SS na epoxie 3rda+ nie daje sobie rady, podbnie jak inne zintegrowane), gry, muzyka (tak mp3, jak i zabawa np. magic samplitude)

Poczytałem różne fora, o sterownikach nieoficjalnych i przyznam szczerze, że mam mętlik w głowie (ile użytkowników, tyle opini), zatem zapytam i tutaj (jeśli możecie podać linka do danych sterowników też byłbym wdzięczny, zważywszy na ilość wersji sterowników np. KX)

#whatever

  1. no to jadziem: , fatal 23/03/05 16:34
    http://kxproject.lugosoft.com/down.php?language=en

    Po prostu wymiatają w połączniu z ASIO i foobarkiem... -> http://republika.pl/mytemp/ -> stronka CHRIS_GD

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

  2. Potwierdzam tylko KX Project. , Rand 23/03/05 16:40
    Swoja droga Creative powinno powaznie pomyslec nad zatrudnieniem Gavrilowa do pisania sterownikow.. ;)

    Faster, faster! We're heading
    towards total disaster!

  3. Tez sie zastanawiam , MARC 24/03/05 12:01
    U mnie Live! na standardowych sterownikach z XP dziala wystarczajaco dobrze, ale jest jeden problem.
    Nie udaje sie przejsc testu 3DMark 2003, bo wyklada sie z bledem przy tescie dzwieku, ze nie moze znalesc jakiejs funkcji od glosnosci, czy czegos takiego. Ale wszystkie programy lub gry dzialaja bez problemu.
    Czy ktos te cos takiego zaobserwowal? Czy na kX to zniknie?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL