Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64057 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

KODY do drukarki oki microlines 321 , vipero 24/03/05 16:49
Mam problem. Przy drukowaniu tekstowo np. faktury tekst wyjezdza poza kartke A4. Podobno potrzebuje odpowiednich kodów do tego modelu drukarki. Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli ktoś mógłby mi te kody udostępnić ponieważ nie posiadam instrukcji obsłógi tej drukarki, gdzie te kody powinny sie znajdować. Pozdrawiam
  1. musisz ustawić długość strony w drukarce , remus 24/03/05 17:42
    instrukcję da się wydrukować z drukarki przytrzymująć któryś z klawiszy panelu w momoencie włączania przycisku power

  2. dwa , Jumper 24/03/05 17:55
    z lewej rownoczesnie tak aby zapalilo sie menu a potem wydruk
    przestawiasz wlaczajac: 3 od lewej grupy, 4 od lewej ustawienie w grupie, 5 od lewej wartosc

    moze troche skomplikowalem

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

  3. nic , vipero 24/03/05 18:35
    Dzieki za informacje ale nic z tego nie rozumiem. Konkretnie chodzi mi o kody sterujące do tej drukarki. Jeżeli moglibyście mi je podać byloby super bo potrzebuje tego pilnie dzisiaj.
    Albo dajcie linka bo może moge je sciągnąć z jakiej strony ( ja szukalem i nic nie znalazlem niestety ) pozdro

    1. ale jakie kody? , remus 24/03/05 19:54
      powinny być już zawarte i oprogramowaniu,ustaw w opcjach wyboru drukarki IBM proprinter

    2. jak nie rozumiesz , mirkrup 25/03/05 22:02
      to może nie powinieneś zabierać się za sprawy, które są dla Ciebie za trudne?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL