Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1647 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czy lepiej zmienic proca z durnia900 na semprona2400 czy 256mb sdr na 512mb ddr kingston?? , blazejm 25/03/05 17:24
najbardziej zalezy mi na wydajnosci w gierkach itp.

  1. stawiam na proca ... , PaszkfiL 25/03/05 17:26
    j.w

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    1. mnie sie tez wydaje ze lepiej proca ale w gierkach dysk strasznie mieli i czasem wyskakuje , blazejm 25/03/05 17:32
      brak pamieci wirtualnej:(na przyklad w FraCry albo w Painkillerze i Unrealu 2 i 2004

      1. a takie głupie pytanie - jaki rozmiar swapa ustaliłeś? , Morgoth 25/03/05 19:46
        bo na to wskazuje komunikat :)

  2. a ten proc pojdzie na twojej plycie? , sakooL 25/03/05 18:45
    123

    1. w tym haczyk ze bedzie chodzil max.jak sempron2000:(wiec dlatego ten ram mnie kusi , blazejm 25/03/05 20:04
      j.w.

  3. nie zmieniaj nic , biEski 25/03/05 20:41
    przeciez to nie ma sensu :)
    poczekaj pograj w stare gierki:)

    1. ale nie mam kasy na nowego kompa:(chce wymienic ram i proca a potem plyte glowna tylko nie , blazejm 25/03/05 20:45
      wiem co na poczatku a nie mam tyle kasy zeby od razu wszystko wiec chce po kolei

      1. no kupisz ram albo procek , biEski 26/03/05 01:18
        a potem co kupisz plyte
        no tak ale jak kupisz w koncu ta plyte to bedzie ci tak za malo wiec lepiej nic nie kupuj

  4. i tak nie ma żadnych nowych fajnych gier , Carmamir 25/03/05 21:25
    to po co Ci ten komp ??

    Jestem przygnębiony bo znów męcze HOMM 3 :\

    No to się wkopałem...

    1. a który dodatek? , Morgoth 25/03/05 21:33
      Ja męczę Wake of Gods :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL