Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1694 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Neostrada 2 Mb/s ? , pompon 25/03/05 17:53
neostrada.info napisał(a):

Od kilku dni telemarketerzy Telekomunikacji Polskiej przeprowadzają ankiety dotyczące użytkowania neostrady. Wynika z nich, że TP SA bada rynek pod kątem wprowadzenia nowej szybszej opcji neostrady.

W ankiecie pytano o atrakcyjność nowej oferty: Neostrada 2 Mb/s z limitem 35 GB za 139 zł przy umowie podpisanej na 24 miesiące. Ponadto pojawiło się pytanie, czy limit transferu na poziomie 100 GB/m-c byłby wystarczającą pokusą do zmiany obecnej opcji neostrady na nową.

Skoro ma być za 139 złotych to pewnie wszyskie pakeity dotychczasowe skoczyły by o jeden w które :D Ja wtedy bym miał 1Mbit/s :)

Kto sie boi PUMPA ten sie boi DIABŁA

  1. No niezła wiadomość nawet jak na pumpona. To prawda bo sprawdzałem. , trol 25/03/05 18:06
    Całkiem ciekawe by to było. Znaczyło by ze ceny pujdą w dół.
    Ktos wie czy jak mi sie umowa konczy w czerwcu to moge juz teraz zmienić neo na wolniejszą opcje bez kary ?
    http://neostrada.info/

    1. Nie... , pompon 25/03/05 18:07
      pumpona, lecz pompona:D

      Kto sie boi PUMPA ten sie boi DIABŁA

  2. narazie , Milan 25/03/05 18:17
    przeprowadzaja ankiety na temat optymalnej oferty i moze minac jeszcze troche czasu zanim tego typu rozwiazanie bedzie dostepne..

    May the force be with you!!

  3. Nie mówią nic z jakim ta opcja miałaby być uploudem? , Ramone 25/03/05 18:24
    Przydałby się większy niż ten z najwyższej obecnie opcji.

    punks not red

  4. chello jak zwykle z przodu :-) , Auror 25/03/05 18:28
    znowu przyspieszyli mi do 2Mbit :-)
    a pomyśleć że zaczynałem w tej samej opcji od 512kbps ....

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  5. no ja mam chello , Piratez 25/03/05 18:52
    i sie ciesze ze tpsa cos kombinuje bo wtedy mi zwieksza limity:)

  6. no upload licze , Milan 25/03/05 20:42
    ze jak wprowadz ta opcje bedzie tak jak do tej pory, w stosunku 4/1 dl/ul czyli 512 :DDD

    May the force be with you!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL