Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1642 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

EPOX 8rda3i rev.3.3 - problem z wykrywaniem procka przy OC , chris_gd 25/03/05 20:40
witam
od kilku dni jestem posiadaczem epoxika :D 8RDA3i rev.3.3 i ogolnie jest super, zmiana z asrocka byla naprawde przyjemna (asrock ma swoje plusy ale jednak) jednak jest jeden maly problem, ktory mnie zastanawia, procek smiga na 10x200 (default xp2000+ z odblokowanym mnoznikiem) komp full stable i w sumie idzie nawet wyzej ale, praktycznie 2ghz wystarczy mi w zupelnosci, tyle, ze proc wykrywany jest praktycznie raz na 3 restarty, czasami na starcie ladnie wszystko opisane czyli XP 2400+ (10x200) i wtedy w panelu sterowania i systemie ladnie wypisuje Athlon XP 2ghz ale niestety czasami na starcie jest tylko fsb i ilosc ramu i wtedy windows pokazuje Athlon 2ghz (tak samo CPU-z)
ogolnie mi to nieprzeszkadza bo komp smiga bardzo ladnie, wyniki mam w normie i co najwazniejsze stabilny jak skala
ale czy to normalne przy oc, ze proc jest czasami niewykrywany?

Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  1. raczej tak , CAREK13 25/03/05 21:37
    mam tez czasami taka opcje, ze nie pokaze mi wszystkiego, w sumie nie pamietam jak to bylo zanim oc-knalem procka, ale nie zwracam zupelnie juz, po ponad roku uzywania tej plytki na ten drobiazdzek uwagi

    1. mi to w sumie wisi, bo komp smiga , chris_gd 25/03/05 22:48
      ale troche mnie to zastanawialo, ale skoro widze, ze nie tylko ja tak mam to :D leje na to z gory
      dzieki za odp.

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    2. mogłbyś odpowiedzieć na majla ???? , WUUJ 30/03/05 08:59
      http://twojepc.pl/boardPytanie91043.htm

      Pomagaj innym i nie mów ze to
      niedozwolone,a jak myslisz inaczej
      to nie denerwuj się :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL