 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » NWN 06:12 » cVas 06:01 » hokr 05:17 » PeKa 05:11 » luckyluc 02:49

Dzisiaj przeczytano 18022 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
NEC 3520A + Nero 6.6.0.8a - dziwy jakies , Kenny 28/03/05 15:44 Zamiast jak zwykle pokazac okienko z pytaniem czy chce nagrac overburn po prostu mowi ze za malo miejsca i koniec...
Co jest grane ?
W preferences ustawilem az na 90min i dalej nic, a chce nagrac 860MB na plytke 870MB, bo musze to miec na 1cd..:Pozdrowienia:. - a masz DAO?? , Chrisu 28/03/05 15:45
czy TAO? /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\ - jak najbardziej DAO... , Kenny 28/03/05 15:48
666.:Pozdrowienia:.
- ehh , Kenny 28/03/05 16:17
wlasnie sobie zdalem sprawe ze powinienem wpisac 99min... :) i wpisalem - tylko ze to nie pomoglo - pyta sie co prawda czy chce overburn, ale natychmiast po kliknieciu wywala Overburn failed (ale to natychmiast, nawet plikow nie cachuje...).:Pozdrowienia:. - podepnę się co do nagrywarki , Auror 28/03/05 16:23
czy ma jakieś znaczenie gdzie się ją kupi w razie awarii? Wysyła się to do jakiejś centrali producenta (w tym przypadku NECa) czy może oddaje do sklepu i oni się tym dalej zajmują?
Wiecie gdzie w Warszawie najtaniej ów nagrywarę?portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com - oddajesz do miejsca zakupu , yorg5 28/03/05 21:04
oni przesylaja dalej.The Borg's frightening appearance
may scare small children.
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|