 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » NWN 06:12 » cVas 06:01 » hokr 05:17 » PeKa 05:11 » luckyluc 02:49

Dzisiaj przeczytano 17944 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
bluetooth + windows XP z SP2 , deboszdaniel 28/03/05 20:42 kto wie jak wylaczyc orginalne oprogramowanie bluetooth w XP z SP2 ?? bo mam program ktory mialem dolaczony do mojego urzedzenia bluetooth i mi nie dziala jak jest wlaczony ten syf z windowsa xp- ten syf z windowsa , zorg 28/03/05 21:53
nie ma nic do tamtego syfa !!!
ten stac ktory dziala jest -enable- salsa merenqe bachata |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|