Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 08:13
 » cVas 08:06
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » Hrabia202 07:30
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11

 Dzisiaj przeczytano
 21795 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

do pingwiniarzy :) 3D i Flash , xan 29/03/05 15:37
Czy ktos z szanownych linuksiarzy moglby mnie oswiecic w temacie linuksowego oprogramowania open source do tworzenia grafiki 3D i flashek. Konkretnie czy cos takiego istnieje i czy nadaje sie do czegokolwiek.

THX

Nie mogę wam pomóc .. jestem pasikonikiem

  1. tak na szybko... , carlosA 29/03/05 16:14
    http://freshmeat.net/projects/f4l/ -ale jak to działa, to Ci nie powiem, bo flash poza oglądaniem jest mi obcy.

    #whatever

  2. hmm , krogulec 29/03/05 21:56
    do Flasha wciaz nic dobrego raczej nie ma, ale Macromedia Flash niezle dziala pod CrossoverOffice, a jak sie troch epokombinuje to takze pod Wine,. Do 3D jest blender, ale chyba wciaz duzo go dzieli od profesjonalnych aplikacji w rodzaju 3dsmaxa, ale jest linuxowa wersja jak najbardziej profesjonalngo programu jakim jest Maya. Tak wiec jesli po przejsciu na linuxa wciaz chcesz korzystac z pirackiego oprogramowania lub stac cie na oryginaly to akurat w tych dwoch dziedzinach jest nienajgorzej. Naprawde dobrych darmowych programow do tych dwoch rzeczy nie ma, ale nie ma ich rowniez pod windowsem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL