Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » jablo 09:49
 » wrrr 09:48
 » steve 09:47
 » Kenny 09:46
 » cVas 09:45
 » Katoda Lt 09:40
 » Majster 09:37
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » hokr 09:02
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 24655 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

znowu pytanko o monitor lcd , Hawaj 29/03/05 22:06
w moim ostatnim wątku pytałem się o samsunga 713n (8ms) na matrycy tn , wszyscy odradzaliscie tą matryce i polecacie coś z pva lub mva, i pytanie moje brzmi czy jest aż tak olbrzymia różnica w jakości obrazu? a jak się ma sprawa z matrycami s-ips bo myśle że ten monitor mógłby być dość dobry http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15042

  1. różnica jest bardzo duża , beef 29/03/05 22:28
    W pracy mam TN, w domu pva a-si (tzn to, co robi Samsung, nie pamiętam teraz które to). Kolory, kontrast, kąty - po prostu nie ma porównania, na korzyść pva oczywiście. Smużenie przy ustawieniu kontrastu na max prawie niezauważalne (czyli no do gier - to ważne! im większy kontrast, tym mniejsze smużenie).

    this is the time of the revolution
    keepin' it in the right track
    feelin' it in my mind back

    1. Ja ma LG 1740P. Smurzenia brak ( wyjatek Fifa :)) ) , Emios 29/03/05 22:41
      Pozdrawiam

  2. bardzo ... , Yosarian 29/03/05 22:45
    dobry wybór, nowa nowość neca ;-)
    http://www.monitory.mastiff.pl/...ltisync%201970NX
    ---------------
    Nowoczesny monitor skonstruowany w oparciu o najnowsze zdobycze techniki. Wyjątkowej czystości dynamiczny obraz to zasługa najnowszego wyświetlacza wykonanego w technice S-IPS. Monitor dzięki reprodukcji pełnej palety barw nadaje się z powodzeniem do prac zawodowych, a w domu będzie dostarczał nieprzeciętnych doznań w dziedzinie multimediów.
    --------------------------------
    http://www.mva.pl/...2&top=66&kategoria=91
    http://sklep.benchmark.pl/komparator_230.html

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

    1. ooo fajowy!!! , acd 30/03/05 03:01
      trza sie zastanowic nad nim.Szkoda tylko ze taki maly kontrast:|

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

      1. taa , kubazzz 30/03/05 11:22
        maly..
        maly to by byl 300:1
        i tak po regulacji wszystko sie zmienia.

        SM-S908

      2. Kontrast 500:1 , Yosarian 30/03/05 21:13
        i tak go zmniejszysz :) a przy S-IPS to spoko starczy

        All the best people in life seem to like
        LINUX.
        Steve Wozniak

  3. zawrot glowy jest z tymi monitorami , kubazzz 30/03/05 00:55
    ja wciaz przeskakuje miedzy wariantami roznymi.
    Przed chwila szukalem 17" na VA matrycy i lipa - zdecydowana wiekszosc 17" jest na TN. jest samsung jakis ale on nie ma sterowania z zewnatrz. potem tylko belinea i w zasadzie koniec.
    teraz znow kombinuje nad 19", ale jedna nie jestem wciaz pewien.

    SM-S908

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL