Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28412 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z ukrytą partycją , tschooper 30/03/05 11:20
Witam!
Mam ukrytą partycję w laptopie (recovery partition)... gdzie mam wszystkie sterowniki do niego... Wie ktoś może w jaki sposób mogę zrobić ją widzialną w XP'ku, albo jakim programem to zrobić żeby nie utracić danych?

  1. np. linuksowym , masza 30/03/05 11:37
    cfdisk
    sprawdzasz jaki to system plikow (cfdisk to wyswietli, np. hidden ntfs), zmieniasz typ partycji na zwykly(wg. tabeli dostepnej w programie podczas zmiany typów partycji), zapisujesz i powinna byc widzialna.

    Pozdrowionka !!!

    1. aha dodam jeszcze ze , masza 30/03/05 11:39
      jezeli cfdisk widzi ta partycje jako: "hidden ntfs" to zmieniasz ja na "ntfs". Jezeli "hiddent fat32" to zmienasz na "fat32".
      Pamietaj aby nei zmienic przypadkowo systemu plikow.

      Pozdrowionka !!!

  2. a masz możliwość... , XTC 30/03/05 11:39
    zboot'ować go z CD? ...
    wtedy mógłbyś uruchomić dowolnego LiveCD z linux'em i użyć fdisk'a tak jak to masza poradził...

    Linux

  3. PTEDIT... , Mackintosh 30/03/05 11:53
    ...mi pomógł, w podobnym do Twojego, problemie.

    link:
    http://www.searchengines.pl/...php?showtopic=16798

    " Życie zmusza człowieka do wielu
    czynności dobrowolnych. "

  4. PM... , JE Jacaw 30/03/05 13:20
    ...czyli Partition Magic - bez problemu sobie z tym powinien poradzić lub jakimś Hex-edytorem do dysku - ale tu trzeba wiedzieć, co zmienić... a ja nie pamiętam. :-)

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  5. dzieki... PM8 pomógł , tschooper 30/03/05 14:44
    Znajomy kupił laptopa Sony Vaio za ponad 1000 funtów... zminił winde na polską... a przy okazjii nałapał full jakiegoś badziewia buszując po stronkach z lalkami (nainstalował "pół pulpitu" programików xxx)... w sumie prawy klawisz myszy nie działał... pół klawiatury też... literki były dziwnie pomieszane... do ustawień językowych nie moża było wejść, panel sterowania niedostępny... kopiować i wklejać też nie było można... oczywiście sterowników do grafy itp nie było... więc szybkość odpowiedzi kompa na jakiekolwiek polecenia była... eeeh... ale szczęśliwie PM8 zainstalował się... skopiowałem wszystkie pliki z ukrytej partycji... więc spróbujemy teraz zainstalować wszystko od nowa... może jeszcze ghosta mu zaproponuję... po konfiguracji... żeby mógł sobe co jakiś czas przywrócić wszystko do normalności...

    Pozdrawiam i dzięki za pomoc

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL