Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 12:55
 » KHot 12:54
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » cVas 12:40
 » Visar 12:38
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47

 Dzisiaj przeczytano
 30954 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z kablem: "Nokia 6600 <-> PC" , Keeper 30/03/05 22:15
dzis cos takiego nabylem. W kiosku w ktorym kupowalem nie bylo mozliwosci sprawdzenia.
Okazalo sie, ze nie dziala to tak jak powinno. A wlasciwie, to nie dziala wcale.

Jest to kabel podlaczany pod USB. Do telefonu podlacza sie w dosc dziwny (jak dla mnie) sposob - wklada sie karte sim w "przejsciowke" dla baterii ktora jest zakonczeniem kable od strony telefonu.

Wyglada to tak:
http://oceanic.wsisiz.edu.pl/~sowinskg/n6600/1.JPG
http://oceanic.wsisiz.edu.pl/~sowinskg/n6600/4.jpg
http://oceanic.wsisiz.edu.pl/~sowinskg/n6600/3.JPG

Ciezko to do telefonu przymocowac. Sam sprzedawca nie potrafil tego zrobic - twierdzil, ze to ma odstawac w dolnej czesci jakiej kilkanascie mm :|
Udalo mi sie juz tak to wlozyc, ze sie trzyma :):
http://oceanic.wsisiz.edu.pl/~sowinskg/n6600/2.JPG

Niestety po wlaczeniu telefonu ciagle dostaje komunikat "brak karty sim".

Czy ktos mial wczesniej do czynienia z czyms takim ?
Moze dokladnie z takim kablem i takim telefonem?

Bylbym wdzieczny za pomoc....

-------
http://www.siemiany.info

  1. hmm , rafaello40 30/03/05 22:22
    mam prawie to samo, ale jest to wina kabla( a w zasadzie tego czegos co wciskasz do telefonu) nieprzylega do telefonu tak jak powinno i to z tym jest lipa.Bo niejest to orginalne

    ...KWIDZYN...

  2. a masz sterowniki do kabla?? , rafaello40 30/03/05 22:25
    bo ja niemogie tego rozkminic oxygenem probowalem i lipa. jak masz stery daj znac na maila

    ...KWIDZYN...

    1. mam , Keeper 30/03/05 22:29
      sterowniki ktore instaluje kabel jako emulacje coma3 + programy jakies dodatkowe..

      -------
      http://www.siemiany.info

  3. a na maila w celu , rafaello40 30/03/05 22:33
    uzgodnienia

    ...KWIDZYN...

  4. dogadamy sie?? , rafaello40 30/03/05 22:35
    heh

    ...KWIDZYN...

    1. tak , Keeper 30/03/05 22:40
      spokojnie :) nidlugo spowrotem pudelko rozpakuje i Ci wysle..

      -------
      http://www.siemiany.info

  5. daj znac na maila co i jak?? , rafaello40 30/03/05 22:52
    oki

    ...KWIDZYN...

  6. Heh, rewelacja, , sebtar 31/03/05 14:54
    widzę że w Nokii kreatywne myślenie działa pełną parą. BTW kabel do Nokii na USB będziesz miał w systemie jako coma któregośtam ;-)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  7. Mialem to samo , lysy_zdw 31/03/05 20:02
    Wykonianie do kitu, problemy zeby nie wyskakiwal komunikat o braku karty sim, gdy to juz sie udalo problemy z polaczeniem. Wrzucilem kabel do szafy i kupilem Bluetooth za 90 zl. Zero problemow.

    Lysy

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL