Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Paweł27 14:25
 » cVas 14:21
 » GULIwer 14:09
 » Liu CAs 14:06
 » kemilk 14:00
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37
 » myszon 13:29
 » wrrr 13:17
 » Kenny 13:02
 » Visar 13:00
 » metacom 13:00
 » @GUTEK@ 12:55
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16

 Dzisiaj przeczytano
 33203 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zamienie tuner TV... , ::LinX:: 31/03/05 17:07
Witam!

Szukam chetnej osoby ktora chcialaby sie zamienic tunerami TV... mam sprawny tuner TV... lecz w zaden sposob nie da sie go skonfigurowac pod Linux'em... poniewaz jest on oparty na najnowszym chip'ie Philips'a tzw. Philips Silicon Tuner... dokladna specyfikacja karty dostepna na stronie producenta:

-> http://www.yuan.com.tw/en/products/vdo_tun900.html
-> http://picserver.org/...ge.php/7EOV3C579LNQ/p.jpeg
-> http://picserver.org/...ge.php/887788APXZ9E/p.jpeg

Karta w 100% sprawna, tuner dziala w PAN/SECAM/NTSC, potrafi dekodować dzwiek w stereo w systemach NICAM i A2. Karta ta potrafi odbierac stacje radiowe FM... W zestawie daje karte, pudelko, pilot i czujka IR do pilota... na płytce daje nieoficjalne sterowniki oraz program FLY 2000 TV ktory wpelni obsluguje ta karte.

Chciałbym zamienic sie na tuner oparty na chipie BT878 lub inny , ktory obslugiwany jest przez Linux'a... nie musi miec pilota i FM... ale najlepiej gdyby mial dekoder STEREO.

Preferowane ososby z okolic Katowic...

Kontakt:

GG: 3244480
tlen:
mail:

MacBook Air 13,3

  1. mam , dugi 31/03/05 18:51
    Pixelview PV-BT878P+ PlayTV Pro (rev. 4C) z radyjkiem i z pilotem. Nie posiada niestety modulu NICAM. Pod Winda XP cholernie trudno go zmusic do pracy (tzn. ogladac idzie ale z nagrywaniem juz jest gorzej), pod W9x chodzi jak zloto, pod Linuxem niestety nie wiem. Jesli tylko Twoj tuner poprawnie chodzi pod XP i masz ochote na zamiane (nie ukrywam, deczko gorsza jest ta moja karta od Twojej) - zapraszam. Mieszkam w Katowicach (dokladnie w Bogucicach).

    Wszyscy sie cieszą że Adolf nie
    żyje, hula, hula, hula, hula hop!

  2. Jak chcesz to oferuje PlayTV Pro z Nicam , dida 31/03/05 21:08
    Jak by co to daj znac na priva

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL