Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 16:10
 » Artaa 16:06
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » metacom 15:44
 » emigrus 15:40
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28

 Dzisiaj przeczytano
 35774 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

kupno tunera tv fm lub satelitarnego do kompa , rafaello40 31/03/05 19:08
co mozecie polecic, na co zwrocic uwagie przy kupnie? macie jakies doswiadczenie w tym temacie. z gory dzieki.

...KWIDZYN...

  1. to sat czy tv? , za100s 31/03/05 19:51
    musisz sam zdecydowac, jezeli sat to polecam karte sky2, ma spore mozliwosci a softu do niej raczej nie zabraknie, obejrzec na niej mozna bardzo duzo;), jezeli tv to kup jakas avermedie, nawet te najtansze sa bardzo dobre i jezeli nie masz specjalnych wymagan to w zupelnosci wystarczy cos z tanszej polki

  2. chcialbym tv sat , rafaello40 31/03/05 21:44
    ale niewiem jakie ceny sa? ale chyba kupie tv fm bo jest tansza od sat. jakis konkretny model avermedia???

    ...KWIDZYN...

    1. skystar2 można kupić za 220-250 złotych , Morgoth 1/04/05 00:17
      naturalnie musisz dorzucić jeszcze antenę i kebel jeśli nie masz. W przypadku TV sat jakość obrazu jest o wiele lepsza (w końcu jest to strumień mpeg2 - taki jak dvd). W zwykłych tunerach... Powiedzmy, że jakość obrazu w telewizorze jest na 5, a tuner+monitor daje 4. Przynajmniej ja tak to widzę.

  3. SkyStar2 do HDTV , DaRcO 1/04/05 11:51
    Jeśli tuner satelitarny, to tylko co proponuja przedmówcy. Do hdtv jak znalazł...Ja tylko dodam, że wreszcie rusza telewizja wysokiej rozdzielczości w Europie (w stanach już 30 programów jest). Astra ma już codzienny parogodzinny test i pokazówki. Z pierwszymi komercyjnymi 3 programami ruszy od października Premiere. Eutelsat ruszy za chwile z testami i za rok pierwsze pełne całodobowe programy. Na pszyszły rok szykuje się inwazja telewizji wysokiej rozdzielczości. Więcej info na http://hdtv.com.pl/index.php?module=News

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL