Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 16:06
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » metacom 15:44
 » emigrus 15:40
 » Kenny 15:38
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28

 Dzisiaj przeczytano
 35768 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z komputerem, dziwne resety , Bonifacy 31/03/05 19:30
Witam, najpierw przedstawie sprzet:
plyta gigabyte GA K8NXE-9 z modulem DPS
pamieci kongston 521
grafika GF 6600 turbo gigabyte
procesor A64 3000+ podstawka 939
dysk seagate 80GB SATA
zasilacz codegen 350 W

sprawa wyglada w ten sposob, ze przyszedl do Nas do serwisu wlasnie taki sprzecik i podczas uruchamiania systemu potrafi sie sam zresetowac, przed samym resetem na ulamek sekundy pojawia sie BSOD, ale nie z napisem windows, tylko caly ekran z jakimis napisami i reset !
pamieci, dyski, napedy optyczne zostaly wyeliminowane z kregu podejzen, poniewaz zostaly zamienione.
Spotkal sie ktos moze z takim przypadkiem w wyzej wymienionej , lub podobnej konfiguracji ?
podlaczony jest zasilacz z 20 pinami zasilajacymi + wtyczka 12V (kwadratowa), plyta posiada 24 gniazdka ( otworki) + 12V, niemniej jednak z tego co wyczytalem to jest mozliwosc podpiecia starszych zasliaczy (20 pinowych)
Prosze o wszelaka pomoc i z gory dziekuje za podpowiedzi.

  1. A jakie napiecia podaje zasilacz? , Mms 31/03/05 19:32
    Jakiej one jest marki i ile ma watt?

    Pozdrawiam

    1. napisalem przeciez jaki zasilacz :) , Bonifacy 31/03/05 20:20
      zasilacz codegen 350 W
      co do napiec to raczej sa w normie, chociaz na 100% nie jestem pewnin, natomiast najdziwniejsze jest to, ze jak juz system sie uruchomi, to chodzi ladnie, tylko resety wystepuja podczas uruchamiania...

      1. Łoooo i to Ci naprawdę na tym Codegenie chodzi? , sebtar 31/03/05 21:23
        Podziwiam odwagę. Ten zasilacz ma conajwyżej 300 W, obciążenie jest na styku jego wytrzymałości i dlatego czasem nie startuje. Miałem podobne efekty na starszym kompie (AXP 2000+, 512 DDR, GF3 itd.) - wsadzałem tam dwa zasilacze - Codegen 300 W (zachowanie podobne) i Megabajt 350 (ten był jeszcze gorszy). Tego Athlona 64 uciągnie spokojnie jakiś PRZYZWOITY zasilacz 350 W, u mnie taki konfig chodził na Chieftecu 360 W.

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

      2. Sorki, nie zauwazylem, , Mms 31/03/05 21:31
        ale przeczytaj co napisal Sebatar.

        Pozdrawiam

        1. Sebtar mialo byc. , Mms 31/03/05 21:40
          Sorki.

          Pozdrawiam

  2. ok, dziekuje jutro z samego rana o 10 :) , Bonifacy 31/03/05 21:53
    oblookam i podziele sie wynikami

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL