Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 16:10
 » Artaa 16:06
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » metacom 15:44
 » emigrus 15:40
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28

 Dzisiaj przeczytano
 35777 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktos posiada Chiefteca ATX-410-212? , Ament 31/03/05 21:30
Interesuje mnie jak trzyma napiecia pod duzym obciazeniem, jak glosny jest ten 12cm wiatrak i czy rzeczywiscie przez to ze otwory na tylnej sciance sa male zaczyna robic sie goraco w budzie przy obciazeniu?

I
-AMENT-
I

  1. chyba jest test tej zasilki na benchmark.pl , Venom79 31/03/05 21:47
    123

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

    1. Taa... , Ament 31/03/05 21:47
      No tam juz czytalem ale cos mi sie nie chce wierzyc ze tak dobrze trzyma...

      I
      -AMENT-
      I

      1. hehe , martinezz 31/03/05 21:54
        to tak jak ja, mam watpliwosci zeby on faktycznie byl taki dobry przy tej cenie

        vaio fz11l

  2. ja mam... , martino_p 31/03/05 23:36
    cisza jak makiem zasiał:)

    a co do napięć też nie mam żadnych zastrzeżeń, wprawdzie są niewielkie odchylenią, ale naprawdę niewielkie..
    osobiście mogę polecić ten zasilacz

  3. ja tez mam te 410 , cache 1/04/05 01:20
    mi sprawe paprze wentylator na nF4:P zasilki nie slychac

    musicie uwierzyc ze dobrze trzyma napiecia...

    nie wiem jak by sie zachowal przy gf 6800 ultra/gt ale z 6600gt, 2x sata, dvd-rw + cd-rw a64@9x289 komp pracuje 24/7 i napiecia jak sklala !!!

  4. Dziwi trochę jego specyfikacja: , Piwomir 1/04/05 15:53
    Max. 30A dla linii +5V, max. 30A dla linii +3,3V i łącznie max. 130W dla obu tych linii... przecież maksymalne obciążenie samej linii +5V przekracza ta łączną wartość...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL