Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 16:06
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » metacom 15:44
 » emigrus 15:40
 » Kenny 15:38
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28

 Dzisiaj przeczytano
 35758 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows XP Reduced Media Edition - co sadzicie o inicjatywie UE? , xmac 31/03/05 21:46
co myslicie na temat nakazania M$ usuniecia WMP z systemu?
bo ja uwazam pomysl ten za kolejny bubel naszego biurokratycznego potwora. zamiast zakazywac lepiej niech zainwestuja w stworzenie jakiejs alternatywy, bo inaczej nigdy nie bedziemy w stanie konkurowac z USA

dual&mobile power
XMAC

  1. nie mają sie czym zająć , john565 31/03/05 22:08
    niech sie po głowie młotkiem ostukają, nie jestem za wmp, ale tym bardziej żeby tym sie UE zajmowała

    f*ck

  2. unia tak sie zna na sofcie jak , Chrisu 31/03/05 22:15
    krasnolud na czarach.
    Jak chcą się tak softem zajmować to czemu przegłosowali chore przepisy o patentowaniu sftu :/

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  3. Alternatywy przecież są , PKort 31/03/05 22:35
    jak chociażby WinAmp. Wiele osób go używa. Ale na komputerze w pracy nie zainstalujesz, jeśli nie masz hasła admina, osoby zaczynające przygodę z komputerem jeszcze go nie znają, a WMP jest i działa.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. chodzilo mi o alternatywe do... , xmac 31/03/05 22:50
      windowsa
      a nakazywanie usuwania takich elementow systemu, jak WMP, IE... to wg mnie bzdura. tak samo powinni sie przyczepic do dystrybucji linuxa, bo jedne wybieraja KDE, a mogli przeciez wybac gnome...
      a jesli juz mowa u nowych/niedoswiadczonych userach, to jest to wrecz na ich niekorzysc, bo system nie bedzie w pelni multimedialny - na chwile obecna wrecz uposledzony. jeszcze troche i beda chcieli, zeby diesle jezdzily na bezolowiowej, albo zeby czesci od bmw pasowaly do mercedesa...

      dual&mobile power
      XMAC

      1. No nie wiem czy taka bzdura ... , Muchomor 1/04/05 10:27
        ...
        IE jest teraz faktycznie archaiczną przeglądarką i słabiutko się rozwija. Los zmusił mnie do zagłębiania się w style i zabawa z interpretacją (lub jej brakiem) niektórych elementów specyfikacji W3C przez IE doprowadza mnie do rozpaczy.
        IMO Ta przeglądarka nie miałaby się szansy przebić gdyby nie monopolistyczne zagrania M$'a. Czyli gdyby nie była dołączana do systemu to na pewno nie byłaby tak popularna i nie mógłby M$ tak bezczelnie i bezkarnie lać na standarty, co teraz Webmasterom przysparza niemałych czasem bolączek. Jednym słowem sytuacja jest chora, bo nie reguluje jej rynek, a pozycja i polityka dostawcy.

        Stary Grzyb :-) Pozdrawia
        Boardowiczów

  4. kpina, stracony czas i pieniadze europodatnika , Yosarian 1/04/05 00:35
    naprawdę te pieniądze można było wydać w rozsądniejszy sposób, nie tędy droga ...

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  5. bzdura , Master/Pentium 1/04/05 08:28
    szkoda czasu i pieniędzy. Poprostu UE ośmiesza się w oczach zachodu.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  6. Coś z pozycją M$'a zrobić trzeba ... , Muchomor 1/04/05 10:41
    ... no i oni robią "coś". ALe i tak uważam, że lepsze takie posunięcie niż żadne.
    Pozycja M$a jest za silna i od dawna nie reguluje tego rynek - to sięmusi zmienić.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

    1. to niech robią , Yosarian 1/04/05 17:21
      z głową i kompleksowo i wymuszą stworzenie/dystrybucje drugiej wersji bez notatnika, przeglądarki internetowej, WMP itd. z mozliwością doinstalowania wybranych progsów od konkurencji

      "Pozycja M$a jest za silna i od dawna nie reguluje tego rynek - to sięmusi zmienić"
      no niech eunici zadadzą sobie jedno pytyanie: dlaczego zdolni europejscy programiści wyjezdżaja pracować u Billa G. czy szukaja szczęścia w Kremowej Dolinie ?

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL