Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14

 Dzisiaj przeczytano
 45976 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kerio zgubil wszystkie zasaday , DmK 2/04/05 10:41
Mam taki maly problem - wlaczam dzisiaj komputer a tu kerio zasypuje mnie pytaniami o kazda usluge, poczawszy od azerusa po firefoxa i thebat. Nie wiem co sie stalo, ale jedyna rzecza jaka ostatnio zmienialem bylo zainstalowanie kerio na drugim kompie (siec) i wylaczenie blokowania wszystkich polaczen na moim kerio, przed wylaczeniem kompa wczoraj... heh jest jakis log gdzie mozna sprawdzic co sie stalo?

  1. jeśłi wyłączyłeś blokowanie wszystkich połączeń , fatal 2/04/05 12:14
    to tak będziesz miał.... Musisz ustawić w Kerio udostępnianie połączenia dla drugiego kompa....

    A wszystke reguły pozostawić...

    Co do loga... Jest w katalogu Kerio -> LOGS

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

    1. udostepnianie bylo wlaczone , DmK 2/04/05 12:31
      na tym drugim kompie po prostu nie mialem firewall'a i tak stwierdzilem ze czas go tam zainstalowac. Tylko ze oprocz tego co napisalem powyzej w poscie, kerio stracil wszystkie ustawienia polaczen: azureus, firefox, thebat - wszystko na nowo u siebie musialem ustawic. Dlatego zastanawiam sie czy jest to jakis maly error czy mialem jakis wlam...

  2. no to może zapytaj sie fachmana Kerio , fatal 2/04/05 12:47
    jakim jest Pablo: http://www.olesno.pl/~pablo/ib/

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

    1. dzieki fajna stronka , DmK 2/04/05 12:50
      zaraz ja poczytam

      1. hehe... , fatal 2/04/05 14:17
        sam z niej korzystam...

        Nikt nie jest samotnym mając ......
        gumową kaczuszkę ;)

  3. hmm , Czarek 2/04/05 20:43
    a ktora wersja Kerio?

    1. 2.1.5 , DmK 4/04/05 13:11
      ]|[

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL