Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 25043 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Był kiedyś taki szybki remix "I Shot The Sherif" z takimi przytłumionymi bitami. , trol 4/04/05 19:56
No,był,był..
Problem w tym ze mam wszystkie "I Shot The Sherif" z Kazy i wszystko nie to , a na DC++ tez nie znalazłem :(

Ktoś wie o co chodzi albo nawet ma to ?
Utwór zaczynał sie fajnym bitem i textem ( ze słuchu ) : ołł keja e masket for [..]

Jak ktoś zgadnie o co chodzi to pewnie nobla w dziedzinie telepatii dostanie :]

  1. pewnie to jest z soundtracku z Blade'a , dugi 4/04/05 20:04
    Mantronik vs. EPMD - Strictly Business :) Tutaj probka
    mms://mms.content.loudeye.com/600111/o/016/43/72/0164372_0110_00_0690.wma

    Wszyscy sie cieszą że Adolf nie
    żyje, hula, hula, hula, hula hop!

    1. NO ! Jesteś wielki . Jak Cie nominują do nobla to będe na Ciebie głosował ! , trol 4/04/05 20:08
      !!!

  2. Zwroc uwage , Conroy 4/04/05 20:22
    Istnieja przynajmniej dwie wersje ww. utworu.

    Mantronik vs. EPMD - Strictly Business
    Mantronik vs. EPMD - Strictly Business (Mantronik MBA Radio Edit)

    Pierwsza ma 4:45, a druga 3:35 i jest wiecej niz tylko skrocona wersja radiowa. Druga jest wyraznie szybsza od pierwszej (125 vs 96.6 BPM) z wyrazniej zarysowanym basem i wieksza zabawa przy samplowaniu "I shot...". IMHO druga jest ciekawsza od pierwszej. Rozpoznac je mozna np. po poczatu. Pierwsza zaczyna sie muzyka, druga od samplowania slow "I shot, i shot, i shot...".

    http://flickr.com/photos/myhacien
    da

    1. hehe widze ze zaawansowaniu ludzie tu są . Dzieki ściagne sobie obie :] , trol 4/04/05 20:24
      :+]

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL