Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 25006 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wirtualna nagrywarka DVD , Holyboy 4/04/05 22:12
czy znacie jakis programik ktory zaemuluje mi DVD+/-R tak ze bede mogl nagrac sobie obraz ISO plyty, po czym przegrac go do kolegi i wypalic krazek...?

Strength is irrelevant.
Resistance is futile.
We wish to improve ourselves.

  1. .:. , Shneider 4/04/05 22:16
    w sumie kazdy, do nagrywania plyt. z tym ze nagrywasz na dysk

    .:: Live at Trance Energy ::.

  2. moj problem polega na tym , Holyboy 4/04/05 22:21
    ze mam do nagrania film z Adobe Premier - export to DVD

    wiec chodzi mi o emulacje napedu, a nie o nagrywanie przy pomocy jakiegos programu do obrazu...

    Strength is irrelevant.
    Resistance is futile.
    We wish to improve ourselves.

    1. .:. , Shneider 4/04/05 22:27
      film masz na plytce?

      .:: Live at Trance Energy ::.

    2. Hmm... , DJopek 4/04/05 22:31
      Wydaje mi się (choć nie wiem do końca bo mam w kompie nagrywarkę) że Adobe Premiere musi najpierw gdzieś w tempie przygotować te wszystkie pliki które są potrzebne do wypalenia na DVD.

      Są to katalogi AUDIO_TS (pusty) i VIDEO_TS - wystarczy że przeniesiesz te pliki na inny komputer i chociażby Nero nagrasz przygotowane pliki jak DVD video.

      Gorzej jak Adobe Premiere przy braku wykrycia nagrywarki DVD nawet nie rozpocznie pracy :/

      Ew. możesz zawsze wskazać jakiś emulator napędu (np. Alcohol) - może Premiere się nabierze przynajmniej do momentu nagrywania (a wcześniej skończy przygotowywać pliki które Tobie są potrzebne).

      1. chyba znalazlem rozwiazanie , Holyboy 4/04/05 22:51
        http://www.videohelp.com/.../userguides/120013.php

        wlasnie odkrylem ze Premiere moze eksportowac pliki m2v, wiec chyba dam rade...

        Strength is irrelevant.
        Resistance is futile.
        We wish to improve ourselves.

        1. No... , DJopek 4/04/05 22:53
          Tylko m2v to zdaje się sam obraz, choć mogę się mylić... Ale i tak to wielkie ułatwienie - można później takie m2v i mp2 (lub ac3) wrzucić do jakiegoś programu typu DVD-lab i zrobić menu dvd etc, fajna rzecz :)

    3. A nie możesz , PKort 4/04/05 22:50
      zapisać do MPEGa?

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

  3. WinISO , PKort 4/04/05 22:50
    +DaemonTools?

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL