Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42238 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Acces - numer tygodnia , smichal 5/04/05 13:58
czy jest funkacja w accesie, ktora zwracala by numer tygodnia z konkretnej daty? Wiem, ze jest funkcja weeknum() ale ona chyba dziala tylko w Excelu, a potrzebuje takie cos zrobic w Accesie i za bardzo nie wiem jak. Potrzebuje to do zestawien tygodniowych i najprosciej by bylo jakby Acces wyliczal z konkretnej daty, ktory to jest numer tygodnia. Wiem, ze mozna to recznie wpisywac, ale chcialbym to zrobic automatycznie, tylko czy sie da?

  1. tutaj poczytaj... , Chicken81 5/04/05 14:51
    powinno ci się przydać http://www.issociate.de/...191892/WeekNumber?.html

    "Tylko dwie rzeczy s± nieskończone -
    wszech¶wiat i ludzka głupota...." -
    A.Einstein

    1. dzieki, w miedzyczasie tez to znalazlem , smichal 5/04/05 15:06
      tylko jest problem bo w polskiej wersji Accessa 2000 nie dziala parametr "ww" - czyli wyboru tygodnia, probowalem "tt" ale tez nie dziala :( moze wiesz jak w polskiej wersji uzyskac "tydzien"?

  2. niestety nie wiem , Chicken81 5/04/05 19:07
    znalazłem tylko opis samej funkcji http://vb4all.canpol.pl/...kcje/czasu/datepart.htm tyle że ona tyczy się VB a tam też angielski, swoj± drog± dziwne że nie działa ww, może strrzeliłe¶ gdzie¶ jak±¶ literówke ?

    "Tylko dwie rzeczy s± nieskończone -
    wszech¶wiat i ludzka głupota...." -
    A.Einstein

    1. literówki nie zrobilem , smichal 5/04/05 19:37
      bo z parametrem "k" czyli kwartal dziala dobrze, ale juz "ww" nie przyjmuje :(

    2. sprawdzilem w Accesie 2003 i "ww" dziala , smichal 5/04/05 19:52
      ale w robocie mam Accessa 2000 i tam nie dziala :( chyba do MS napisze ale watpie czy cos pomoga...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL