Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42165 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problemy z koncentracją... , fiber 5/04/05 15:09
Mam ważną robotę i mało czasu, no i właśnie..., jak zmusić się do najefektywniejszego wykorzystania czasu?
Jakie wy macie metody, aby zmobilizować szare komórki do intensywniejszej pracy?
Kawę i redbulla piję już w nadmiarze...

Analiza uryny może wykazać chorobę
jednostki, analiza urny chorobę
społeczeństwa

  1. polecam cos takiego , DmK 5/04/05 15:12
    okreslenie celow na podstawie "mapy mysli" (info na pewno znajdziesz w necie, jak nie to jest pare dobrych ksiazek), dodatkowo praca efektywna to praca trwajaca od 20 do 50 minut potem ok 10-15 minut przerwy. W trakcie przerwy polecam cwiczenia fizyczne (pompki, brzuszki - przydaje sie potem ;)) i troche swiezego powietrza.

  2. sprobuj , vdc 5/04/05 15:14
    kawy rozpuszczalnej zalewanej cola :) co prawda koncentracji to chyba nie poprawia, ale nie zasniesz :)
    A mi najbardziej pomaga spacer gdzies w cichym miejscu, aby sie skupic i wyciszyc.

    Pozdrawiam

    vdc

    1. a podgrzewasz ta .... , Dariooo 5/04/05 22:51
      ...cole :))) - tak pytam z ciekawosci :)

      druk narzucil homo-sapiens
      linearny paradygmat percepcji

      1. nie , vdc 6/04/05 17:11
        na zimno, ale trzeba uwazac, bo sie pieni cholernie :)

        Pozdrawiam

        vdc

  3. Tyrosine... , elliot_pl 5/04/05 15:26
    do kupienia w wiekszosci sklepow z odzwywkami - red bull gowno ci da... conajwyzej zoladek sobie rozwalisz :/ Tyrozyna jest bialkiem uczestniczacym w przewodnictwie neoronowym z tego co pamietam - wiecej znajdziesz na google. Kilka osob z mojego otoczenia tego uzywa od czasu do czasu. Sam tez bralem np w trakcie sesji. Moze i placebo... ale ja bylem zadowolony z efektow. Pomysl nad tym, bo moim zdaniem warto.

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    1. Nie żołądek, tylko wątrobę... , irbar 5/04/05 17:11
      A na poprawę koncentracji polecam Lecytynę w kapsułkach. Niedrogi i skuteczny

      [Admin: Skasowano]

      1. Klocilbym sie , elliot_pl 7/04/05 15:45
        co do tej TYLKO watroby. Zoladek siada bankowo, a czy watroba przy okazji tez to nie wiem :)

        momtoronomyotypaldollyochagi...

  4. Dzięki wszystkim... , fiber 5/04/05 21:58
    Wypróbuję wszystko po kolei. :)

    Analiza uryny może wykazać chorobę
    jednostki, analiza urny chorobę
    społeczeństwa

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL