Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 08:14
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42310 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Który chipset lepszy? , MAC333 5/04/05 17:28
Co lepsze pod socket 754, nforce3 czy via k8t800 i czy wogole sa jakies odczuwalne roznice miedzy nimi?

Pozdrawiam

  1. ... , cache 5/04/05 17:41
    nF3

    1. hmmm , MAC333 5/04/05 17:59
      Moglbys rozwinac nieco swoja wypoiedz? :)

      1. nie wiem jak nf3 ale k8t800 nie ma blokady agp/pci więc z OC lipa , dax 5/04/05 18:09
        dlatego ja kupiłem K8T800Pro który takową już posiada :D hehe

        Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
        uciekam goń mnie!

        1. No tak, ale czy są płyty z K8T800 Pro , sebtar 5/04/05 18:36
          pod 754?

          Demokracja to władztwo intrygantów,
          wybieranych przez głupców.

          1. A choćby i Abit KV8-Pro , rurecznik 5/04/05 18:58
            Bardzo przyzwoita płytka pod S754. Właśnie na KT800Pro. W Komputroniku 340,- brutto.
            Jak dla mnie lepszy wybór to VIA.

            1. JAk dla mnie też. , sebtar 5/04/05 22:11
              Dlatego mam płytę właśnie na 800 Pro. Ale pod s 939.

              Demokracja to władztwo intrygantów,
              wybieranych przez głupców.

      2. poczytaj sobie tego posta , cache 5/04/05 21:03
        http://forum.tweak.pl/index.php?showtopic=91081

  2. A musi być s754? , MiloX 5/04/05 18:43
    Ceny s939 są porównywalne, więc po co się łądować w coś co AMD sobie juz odpuściło(mam na myśli A64, bo sempron ma jeszcze być na te platforme)?

    .:Adopcja, Adaptacja, Improwizacja:.

    1. Wychodze z zalozenia... , MAC333 5/04/05 19:06
      ...ze przy kolejnej modernizacji i tak bede zmieniac plyte razem z prockiem bo tak dotychczas bylo wiec nie stanowi dla mnie problemu to ze amd sie wycofuje z s754, a jednak plyty s754 sa troche,myslalem na o tej :http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13998

      1. errata , MAC333 5/04/05 19:43
        troche tansze

        1. do tego "sempy" są tańsze od A64, , Morgoth 5/04/05 19:53
          do tego dobrze się kręcą:
          http://www.xbitlabs.com/...splay/sempron-2600.html

          http://www.xbitlabs.com/...performance/3dm05-2.png
          http://www.xbitlabs.com/...al%20performance/q3.png
          http://www.xbitlabs.com/...l%20performance/hl2.png

          1. ciekawy jestem jak... , MAC333 5/04/05 21:35
            ...z grzaniem sie takiego sempka przekreconego na 2.5 Ghz

      2. to kup coś z pci-e i 939 , dax 5/04/05 22:53
        najlepiej sli, bo podobno dwurdzeniowe A64 będą pasować do 939 :) wtedy nie będziesz musiał zmieniać płyty przy upgradzie

        Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
        uciekam goń mnie!

  3. IMO VIA , PKort 5/04/05 18:47
    może wydajność o 2% mniejsza, ale jakoś lepiej mi się pracuje na VIA.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL