Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42213 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Pismo dotyczace zakazu instalowania oprogramowania na kompie w pracy... , rulezDC 5/04/05 21:13
lub cos podobnego
moze ktos ma takie zredagowane i mosze podeslac na wzor
bo musze cos sklecic
bede wdzieczny
pozdrawiam

koniec koniec koniec

  1. hmm... mam takie cos chyba w domu, proponowane przez MS , XCLONE 6/04/05 09:21
    calkiem madrze uformulowane ...
    jesli bedziesz chcial, daj znac po 16-tej

    --
    Pozdr.
    Artur S.

    The World HAS Changed..
    :P

    1. Wklej w boarda , Hiper 6/04/05 19:30
      innym (na przykład mi) też może się przydać

      THX

      Szukam pracy jako informatyk (we
      Wrocq).

  2. U siebie zrobiłem tak: , Marcinex 6/04/05 09:21
    Każdy komputer ma swoją kartę oprogramowania i kartę techniczną ( hardware ) - każdy user to podpisuje, jak również coś takiego: Jaka firma ( u mnie oddział )? numer komputera i numer inwentarzowy, imię i nazwisko użytkownika. Dalej leci tekst:
    Niniejszym, informując o obowiązywaniu Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U Nr 24 z dnia 23 lutego 1994 r. z późn. zmianami ), zwracam uwagę, że korzystanie - na komputerach bedących własnością (tu nazwa firmy ) - z programów spoza karty oprogramowania komputera wiąże się z osobistym ponoszeniem konsekwencji związanych z naruszeniem wyżej wymienionej Ustawy. Na końcu przyjmuję do wiadomości i podpis użytkownika - całość w 3 kopiach, u usera, u mnie i do akt. Mieliśmy taką, powiedzmy "kontrolę" z Ministerstwa i nie było żadnych problemów, ich spece rzekły, że tak może być - my odpowiadamy tylko za legalność programów z listy oprogramowania każdego komputera.

    Nie ma piekła poza tym światem, on nim
    jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
    on nim jest!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL