Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 12:22
 » Artaa 12:22
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24

 Dzisiaj przeczytano
 66067 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sterownik C MEDIA A97 , jam501 7/04/05 09:50
Witam
Mam problem z uruchomieniem karty dźwiękowej wbudowanej na karcie ECS pod XP. Urządzenie jest widoczne - sterownik zainstalowany - komunikat "Urządzenie nie działa poprawnie" - bład nr 10. Ten sam objaw przy próbach instalacji innych sterowników. Czy ktos już miał ten problem. Pozdrawiam

  1. Błąd nr 10 , exmac 7/04/05 10:02
    to "urządzenia nie ma, nie działa prawidłowo lub nie ma zainstalowanych sterowników". Najczęściej pojawia się, gdy zainstalowane stery nie pasują do sprzętu.

    Znajdź sterowniki odpowiednie do twojego sprzętu.

  2. Bład nr 10. , jam501 7/04/05 10:05
    Próbowałem wielu sterowników, przede wszystkim tych, które sa dostarczone z płytą, oraz innych - niestety dla kązdego sterownika jest ten sam efekt.

  3. jest taka stara metoda jak co nie chce dzialac , lathander 7/04/05 10:10
    w dosie wpisujesz "format c:" i wtedy wszystkie sterowniki bede dobrze chodzic :D

    Greetings from Earth

  4. Takie glupie pytanie , KoDa 7/04/05 10:15
    W biosie jest wlaczona ?

    http://kordian.it

    1. Jest włączona :) , jam501 7/04/05 10:27
      Jest włączona :)

    2. Jakby była wyłączona , McIsland 7/04/05 10:28
      to sys by jej nie widział

      GTD ...

      1. wiem , KoDa 7/04/05 10:30
        ale musialem sie upewnic :P

        http://kordian.it

  5. mialem to samo , kubazzz 7/04/05 12:09
    pomogly sterowniki sciagniete ze strony ECS'a.
    Najpierw odinstaluj zupelnie ta karte.

    SM-S908

    1. ja mam to samo w pracy , Holyboy 7/04/05 12:13
      z tym ze u mnie nic nie pomaga, sterowniki siakie owanie, a karta jak grac nie chciala tak nie chce - na niektorych jedynie udaje ze dziala (Brak bledu 10)

      Strength is irrelevant.
      Resistance is futile.
      We wish to improve ourselves.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL