Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 12:23
 » Artaa 12:22
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24

 Dzisiaj przeczytano
 66136 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Aktywacja produktow Microsoft (windows i office) - info nt. IP serwerow , XCLONE 7/04/05 10:26
przeszukalem archiwum boarda pod katem:
aktywacja microsoft ms ip
i nie znalazlem tego, czego szukalem - stad ten post .. informacyjnie dla wszystkich leniwych administratorow, ktorym nie chce sie "na czuja" wylapywac tych adresow do konfiguracji wlasnych ogniomurkow:

aktywacja MS Windows:
207.46.130.0/24
207.46.131.0/24
207.46.230.0/24

aktywacja MS Office:
131.107.97.0/24
131.107.102.0/24

jesli sie myle, niech mnie ktos poprawi - chodzilo mi o to, zeby taki temat zaistnial w ogole na boardzie, zeby mozna bylo po wyszukiwarce sobie poszukac :)

--
Pozdr.
Artur S.

The World HAS Changed..
:P

  1. To ja się podłącze, problem z aktywacją Win XP , Stone 7/04/05 10:50
    Otóż wczoraj zainstalowałem win XP na jednym z komputerów a następnie zrobiłem uaktualnienie poprzez winupdate. Następnie ghostem przerzuciłem ten windows na 7 pozostałych dysków, ponieważ mam identyczne kompy do złożenia. W tym momencie powstał problem zmiany klucza, sposób z http://support.microsoft.com/...id=kb;en-us;328874 nie działa, chociaż jeszcze w styczniu br to robiłem. Używam kopii z pakietu System Builder Pack, czy te windowsy nie wymagają aktywacji? Jeśli tak to od kiedy? Inna sprawa że i tak muszę zmienić te klucze na pozostałych 7 komputerach, jakieś pomysły?

    Pozdrawiam

    Stone aka S1one

  2. to i ja sie podepne - wymiana gwarancyjna plyty i ponowne aktywowanie WINXP , CAREK13 7/04/05 11:03
    jak to jest, gdy padnie plyta, a winxp home zostal juz aktywowany na starej plycie?? Czy trzeba wyslac do Microsoftu jakies stosowne pismo, ew. jaka powinna byc jego tresc.
    Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane.

    1. Aktywujesz normalnie przez neta , maddog 7/04/05 12:36
      j.w

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL