Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 12:24
 » Artaa 12:22
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24

 Dzisiaj przeczytano
 66239 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Authentication w kerio - zabezpiecza przed wylaczaniem kerio przez wirusy, robaki itp.? , DmK 7/04/05 12:27
No wlasnie pytanie jak w temacie. Czasami zdarza sie ze kerio z jakiegos powodu sie wylacza. Ostatnio ktos mi podal strone do testowania zabezpieczen kompa i raz kerio sie wylaczyl (tak tylko przyklad podaje). Od tego czasu bawie sie kerio i staram sie go jak najlepiej ustawic - narazie wszystko jest super. Dlatego pytam czy ustawienie hasla na kerio, ktore m.in umozliwia ze przy zamknieciu kerio pyta sie o haslo, jest jakims zabezpieczeniem przed wirusami i robalami ktore wylaczaja firewalla?

  1. .:. , Shneider 7/04/05 12:38
    no to ustaw haslo. wlacz stronke z zabezpieczeniami i zobacz czy kerio zniklo.

    powiem tyle, iz sa wiruski ktore raz dopadna Twoj komp. i wszelakie skanery pamieci ich juz nie znajda :)

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. wlasnie kerio wylaczylo sie tylko raz i na 100% , DmK 7/04/05 12:46
      nie wiem czy bylo to tym spowodowane - po prostu po tescie zauwazylem ze kerio sie wylaczylo. Teraz jak tam wchodze nic takiego sie nie dzieje, wiec nie mam 100% pewnosci ze autoryzacja dziala (czy jak to nazwac po polsku). Dlatego tak pytam powyzej czy cos takiego moze mi dac jakies efekty. Oczywiscie nie wiem czy uzywasz kerio, ale jakies pare miesiecy temu byl taki wirus ze kerio sie wylaczal lub przy starcie systemu sie automatycznie nie wlaczal. Tak sobie mysle nad tym wszystkim i bladze ;)

      1. .:. , Shneider 7/04/05 12:59
        no to niemasz sie czym martwic

        myslalem o czestych przypadkach.

        ale haslo tymczasowo mozesz zalozyc :)

        .:: Live at Trance Energy ::.

        1. heh dzieki , DmK 7/04/05 13:05
          wlasnie probowalem sie do kerio dostac bo hasla zapomniale - tak to jest jak zrezygnowalem z hasel typu dmk ;)))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL