Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04

 Dzisiaj przeczytano
 86855 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy to normalne że Firefox zjada tyle zasobów? , turzol 8/04/05 22:14
Nie wiem co jest nie tak, ale mój FF 1.0.2 pożera zasoby w bardzo dużych ilościach.
Ustawiłem pamięć podręczną na 2000KB oraz parametr:
browser.cache.memory.capacity na 65000 lecz to nie przynosi efektów. Lisek zjada od 100MB do nawet 200MB pamięci opracyjnej i przy otwartych 15-tu panelach czyni tą przeglądarkę krowiastą i wolną!

http://img53.exs.cx/...c=img53&image=ff0ka.png

Nie wiem, może to wina któregoś z rozszerzeń - nie mam ich wiele:
TabBrowserExtension
Download Statusbar
Odnośniki tekstowe
SuperDragAndGo
OpenBook
Resize SearchBOX
IE View
EZ Sidebar
BBCode
Disable Targets For Downloads

LUDZIE poradźcie coś

trance addicted
:B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  1. Dosyc duzo , Ament 8/04/05 22:26
    U mnie na starcie jakies 26MB a pozniej max co zauwazylem to 80MB... Cache mam ustawiony na 100MB... Tyle ze jedyne rozszerzenia jakie mam to AdBlock i MouseGestures...

    I
    -AMENT-
    I

  2. hmmm... , BrUcE_609 8/04/05 22:35
    no mój FOX zjada najwyżej 30 Mb przy dwoch oknach po około 12 paneli - więc nie wiem co powiedzieć. Tylko ja nie mam pojęcia o tych Twoich duperelach wtyczkowych, bo używam normalnej instalki i zupełnie wystarcza (zupełnie jak ie + panele = lepsze od opery) Wydaje mi się, że to właśnie przez te wszysktie dodatki - potrzebne Ci ??

    POZDR.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

  3. swoja droga niezle masz system zawalony , acd 9/04/05 00:09
    ja mam duzo mniej zjadaczy zasobow.A juz najbardziej wydajnosciowozerne sa te skiny na windowsa.Od razu 1000 mniej w 3dm2k1 :)

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

    1. lol , turzol 9/04/05 00:18
      Zawalony?? Przedwczoraj stawiany XP odchudzony Nlitem + wywalone zbędne usługi. Na starcie mi ładuje 16 procesów. A te co widzisz na screenie to procesy odpalonych programów - 6 z procesów dotyczą bluetooth i telefonu komórkowego
      A skórki biorą tyle samo zasobów co luna - więc nie widze powodów do obaw

      trance addicted
      :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL