Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04

 Dzisiaj przeczytano
 87042 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zainstalowałem win98SE - brak planszy : " teraz można wyłaczyć bezpiecznie kompa" , trol 8/04/05 22:55
Wiecie : tej czarnej z pomarańczowym textem - która sie pokazuje jak sie wychodzi z windowsa.

Mozna to jakoś naprawić ? Czy to wina płyty głównej ( starej) i nic juz z tym nie zrobie ?

  1. komp na AT czy ATX?? , Chrisu 8/04/05 22:58
    jak ATX to coś nie tak z ustawieniami.

    P.S. Była taka łatka na 98 i sieć - przez to się nie wyłączało.

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. No to juz jakiś trop :] Jak ktoś zna namiary na tą łatke to bede wdzieczny :] , trol 9/04/05 00:07
      123

      1. Ok mam juz :] Dzieki , trol 9/04/05 00:08
        http://www.komputerswiat.pl/...;Id=25384&gl=51

  2. czyli co teraz masz? bo ten tekst to był w Win95... , XTC 8/04/05 23:02
    w przypadku ATX'ów Win98SE się sam wyłączał...
    w sumie to nie wiem czego Ci brakuje - planszy, czy komp się nie zamyka... ???

    Linux

    1. No mam 98SE - ( płyta to nie mam pojęcia jaka jest ale siedzi na niej PIII 500 , trol 9/04/05 00:07
      Myslałem ze jest ta plańsza ale skoro mowisz ze w 98 juz jej nie ma to problem polega na tym ze komp sie sam nie wyłancza :(
      Trzeba go tecznie wyłanczać :(

      1. zmartwie Cie , yorg5 9/04/05 00:25
        plańsza(hehe) ta jest w 98 i 98SE, a nawet w w2k... po prostu sie nie pojawia na sprzetach ATX(dobrze skonfigurowanych :P) tylko komp sie wylacza. Tobie wiesza sie przy zamykaniu systemu. sa na to 3 latki. pogugluj - znajdziesz bez problemu (win98se shutdown patch) z tym ze niekoniecznie pomoga, zwieche moze powodowac takze dowolny sterownik do czegokolwiek (np stery do neo od tp). ot... taki urok win9.x :)

        The Borg's frightening appearance
        may scare small children.

        1. Naszczęscie zadziałała ta ładka ze strony komputerswiat :] , trol 9/04/05 00:41
          123

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL