Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 94396 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Przeciążenie kompa przy pracy karty Realtek 802.11b Wireless , narfi 9/04/05 12:19
Witam
Mam taki problem. Posiadam karte radiowa Realtek 802.11b i kiedy czasem sie zdarzy ze utraci polaczenie komp niesamowicie zwalnia. Procesor zapycha proces service.exe dochodzi do 99% zajętosci. Natomiast kiedy odzyska połaczenie powoli wszystko wraca do normy. Możliwe ze jest to spowodowne np. programem antivirusowym. Uzywam Nortona 2003. Prosze o pomoc. Pozdrawiam
  1. proponue usunas nortona , lathander 9/04/05 15:14
    i zobaczyc czy to napewno on. poza tym jest tyle dobrych antyvirow zajmujacych duuuzo mniej w pamieci niz norton (np. Avast home).

    Greetings from Earth

    1. apropo:) , lathander 9/04/05 15:16
      tez mam ta sieciofk i uzywajac mcafee antivirus nie mam takich problemow.

      Greetings from Earth

  2. Niestety to nic nie dało :( , narfi 9/04/05 16:50
    Niestety odinstalowanie nortona nic nie pomoglo, zainstalowalem Avast Home. Nie mam pojecia co to moze byc. Korzystam z Windowsa 2000 Proffesional

  3. podaj nazwę chipa karty , Morgoth 9/04/05 20:15
    mniemam, ze jest to rtl8180L. Winne są sterowniki. Zwykle kiedy sieciowka traci polaczenie z AP windows (w moim przypadku ME) system zaczyna potwornie zwalniać (nawet kursor ledwie się porusza). Jedynym rozwiązaniem jest zahaczenie opcji "Radio Off" na czas braku sygnału. W linuksie na sterownikach z WinXP i przy pomocy ndiswrappera dzieje się podobnie :|

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL