Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 94391 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Kto ma win98SE i Rive TNT ? Potrzebuje jaki¶ kodeków do filmów działaj±cych :/ , trol 9/04/05 14:26
Szlag mnie trafia - juz 3 dzien sie z tym bawie za darmo dla nieznanej mi osoby...

Juz próbowałem : Subedi , MP , allplayer w róznych kombinacjach z codec7.8j_9x lub klmcodec113
W dodatku eksperymentowałem z DX8.0 i DX8.1

Teraz wiem tylko ze do TNT nadaj± sie stare detonatory.( max v5.45)

Ma ktos taki wquzaj±cy sprzęt i moze pomóc ? Dzien temu miałem w filmach jakies smieszne paski - teraz doszedłem do tego ze jest głos ale ekran jest CZARNY ( mimo ze jego wielkosc/rozmiar zmienia sie zaleznie od filmu)

  1. Mo± być takie jaja ze czarny obraz jest dlatego ze nie zainstalowałem w , trol 9/04/05 14:42
    systemie SWOJEGO monitora ? ( na którym teraz robie)

  2. sprobuj tych codekow - , krismel 9/04/05 15:13
    ffdshow-20041012[www.free-codecs.com] - na win 98 procku cel 466 i zintegrowanej grafice filmy chodza

    AMD AM2 Athlon64X25600+, MSI K9N SLI,
    HD4850, 2048DDR2,

    1. Dzieki - spróbuje . , trol 9/04/05 15:40
      123

  3. A mozliwe zeby karta sie zr±bała w taki sposób ze wszystko jest OK ale filmy nie działaj± , trol 9/04/05 15:41
    123

  4. Spróbuj zmienić ustawienia koloru , zartie 9/04/05 15:55
    16/24/32-bitowy. TNT miały problemy z wy¶wiatlaniem filmów przy którym¶ ustawieniu.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. Własnie tez tak pomyslalem- pozmieniałem i lipa :( , trol 9/04/05 15:57
      234

  5. A moze Windows jest tak zasmiecony , Mms 9/04/05 18:22
    kodeakmi i dlatego sa takie jaja.

    Pozdrawiam

    1. Ni bo zrobiłem kopie partycji C ( drive image) i za kazd± prób± instalowałem , trol 9/04/05 20:44
      kodeki na nowym OS.

      Wyszło o co chodziło: Jeden katalog z filmami był sklepany :/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL