Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 49257 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot - rowewry] booster jaki kupić ? , Birdman 9/04/05 23:26
lepiej kupic alu czy carbon?
np: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47398880

- - - - -
FAQ Boarda: http://www.aci.pl/~norton/index.php?txt=faq
Temat poprawiony przez Admina TwojePC.pl

ping?

  1. Czy ja wiem... , SpiderMAN 10/04/05 09:34
    Ten nie wyglada za ciekawie, ale na pewno jest lekki...
    Jak ci zalezy na gramach to bierz karbonowy, jak nie to olej to i kupuj tanszego znacznie aluminiowego.

    Yeah, it's me...

  2. .:. , Shneider 10/04/05 12:02
    o cholerka jaki tani..

    osobiscie ten karbonowy mi sie nie podoba..

    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47657750 ten wyglada jeszcze bardziej solidnie, ale i okropnie.

    sam kiedys kupilem alu, za 40zl. wygladal swietnie a hamulce dzialaly jak zyleta.

    .:: Live at Trance Energy ::.

  3. Jak juz karbonowy to ten Magura raczej , buti 10/04/05 13:10
    ja mam alu i nie narzekam. Walka o kazdy gram wagi roweru nie ma sensu jak sie ma reszte osprzetu z zeliwa :), ja swoj rower odchudzalem zaczynajac od kół, pozniej korby, teraz beda mostek i sztyca jak fundusze pozwola. Rama cieniowane alu oczywiscie jako dobry poczatek.

  4. nie chodzi o o te kilka gram , Birdman 10/04/05 18:46
    poprostu musze sobie jakis kupic no a taki karbonowy to taki fajny bajer poprostu ;) interesuje mnie przedewyszystkim kwestia sztywnosci i wytrzymalosci; no a ta magura wyglada zbyt topornie...

    ping?

    1. .:. , Shneider 10/04/05 23:30
      nie wiem jak karbonowe. ale alu spokojnie spelnia wszelkie potrzeby.

      dla mnie jeden i drogi wyglada topornie. :)

      .:: Live at Trance Energy ::.

    2. Jak ta magura to taka sama jaka w hydraulikach siedzi standardowo , buti 11/04/05 12:29
      to widzialem ja u kumpla na zywo i nie jest wcale toporna, malutki rozmiarowo booster, karbon chyba bedzie sztywniejszy ale latwiej polamac, alu bedzie trwalsze i mysle ze spelni swoje zadanie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL