Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » NWN 20:16

 Dzisiaj przeczytano
 56412 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z chello a steam , radas 10/04/05 15:33
no wic opisywalem wczesniej swoj problem z chello ( nie sciagal updatow steam ) uporalem sie zs nim sciagajac programik do zmian mtu , steam chodzi zajebiscie ale np dc max transfer jest tylko 50 KB , nie zabardzo kumam o co chodzi uzywam programiku internet turbo , wszystko by bylo zejbiscie jakby ten transfer nie spadal ...ktos zna moze jakies inne programiki do ustaienia mtu i jakies ok ustawienia dla chello classic?

  1. Co do DC , DJopek 10/04/05 16:03
    Zmień sobie porty na port www czyli 80.

  2. mam , radas 10/04/05 17:23
    na 80 , jak nie majstruje z mtu to mam max dnld

  3. no to masz super , Fantomas 10/04/05 17:46
    mam chello .. przez www mam predkosc do 200 kb/s ... przed DC, DC++ do 5 kb/s ... zenada na maksa :(

    i nie wiem jak to przyspieszyc :(

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    1. Ty miałeś coś od początku szczęście ;-) , DJopek 10/04/05 18:14
      Ostatnio nawet w jakimś poście się chwaliłem że wreszcie eMule rozpędził się do 185KB/s :)

      Z DC++ nigdy nie miałem problemów - z dobrego źródła idzie full speed.

  4. ja w dcc , radas 10/04/05 18:49
    mam ustawienia na active , wlasne ip wpisane i port 80 , no i dobre zrodlo

  5. DC ++ , sol4rlag 10/04/05 22:59
    to wogóle szaleje, u mnie na net24 (640 kbps) transfer DC wa(c?)ha się od 2 do 80 :P, a i zdaż(rz?)a się, że tylko inni odemnie ściągają a ja czekam...

    Ludzie dzielą się na 10 kategorii :
    -Ci którzy rozumieją kod biarny
    -Ci którzy go nie rozumieją

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL